Horoskop numerologiczny zawodowo-finansowy na lipiec dla wibracji 4

Horoskop numerologiczny zawodowo-finansowy na lipiec dla wibracji 4

Horoskop numerologiczny

WIBRACJA 4

kipper22


Dyscyplina i porządek pracy

Pracowite i uporządkowane czwórki narzucą sobie w tym miesiącu mocna dyscyplinę wymagając dużo od siebie i innych. Będziecie obowiązkowe, punktualne i odpowiedzialne. Lipiec nie zapowiada wakacyjnego luzu wręcz przeciwnie – będzie niezwykle wymagający. Jeśli sami sobie nie narzucicie dyscypliny, niestety inni zrobią to za Was np. wymagający szef. Poza tym możecie mieć do czynienia z urzędnikami, papierologią i biurokracją. Czwórki, które prowadzą swój własny biznes lub są na stanowiskach kierowniczych przyjmą w tym miesiącu rolę kontrolującego wszystko i wszystkich generała.

Z pewnością będziecie dyktować innym warunki i niekiedy zbyt mocno się usztywniać. Dobry czas dla osób pracujących w uniformach służbowych i mundurach. Szukającym pracy karta Osoby wojskowej przepowiada rozmowę kwalifikacyjną z bardzo wymagającą osobą – lepiej się do niej przygotujcie zawczasu i nie zapomnijcie o odpowiednio schludnym, skromnym wyglądzie oraz porządku w dokumentach.

Pamiętajcie: porządek i dyscyplina jest w pracy ważna i wskazana ale też nie do przesady!

Finanse: Pod pełną kontrolą. Stabilne, uporządkowane i bezpieczne. Rachunki w pełni zaplanowane i uporządkowane. Rada: dbajcie o porządek w dokumentach!

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna! Zadzwoń do niej!

fortuna