Horoskop numerologiczny zawodowo-finansowy na lipiec dla wibracji 5

Horoskop numerologiczny zawodowo-finansowy na lipiec dla wibracji 5

Horoskop numerologiczny


WIBRACJA 5

kipper20


Stabilizacja i bezpieczeństwo zawodowe

Pracujące Piątki w lipcu nie mają powodów do niepokoju. Wasza praca będzie stabilna, stała, bezpieczna i niewątpliwie dla Was korzystna. Większość z Was będzie pracować teraz w jednym miejscu, często przy biurku lub w domu bez możliwości przemieszczania się (a szkoda bo jako ruchliwe i aktywne 5 potrzebujecie ruchu). Niestety dla poszukujących pracy sytuacja się nie zmieni, pozostanie tak jak jest, w lipcu większość czasu spędzicie w domu.

Nie będzie to dobry miesiąc na zmiany i owocne poszukiwanie zatrudnienia. Dobry czas dla osób pracujących w sektorze nieruchomości, mieszkalnictwa, zabytków i dziedzictwa kulturowego oraz tych, którzy prowadzą rodzinny biznes czy firmę z tradycjami.

Finanse: stabilne, bez większych zmian. W tym miesiącu odczujecie finansowe bezpieczeństwo. Karty zachęcają aby część pieniędzy przeznaczyć na inwestycje związane z domem, rodziną, domownikami a nawet z zakupem nieruchomości. Widać korzystne transakcje finansowe, tym razem bez skłonności do ryzyka. Jeśli będziecie inwestować to bezpiecznie i pewnie - kupicie to na co Was stać.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna! Zadzwoń do niej!

fortuna