Horoskop numerologiczny zawodowo-finansowy na lipiec dla wibracji 6

Horoskop numerologiczny zawodowo-finansowy na lipiec dla wibracji 6

Horoskop numerologiczny

WIBRACA 6

kipper4


Korzystne spotkania i negocjacje

Motywem przewodnim dla szóstek będą w tym miesiącu spotkania, rozmowy i negocjacje z innymi ludźmi. Karta Spotkania przepowiada korzystny obrót spraw finansowych i zawodowych. Możecie spodziewać się biznesowych spotkań, rozmów z szefem, zebrań, konferencji, narad czy prezentacji. Widać harmonijne kontakty interpersonalne, pracę zespołową, współpracę i miłą atmosferę pracy.

Szukającym zatrudnienia karta Spotkania przynosi spotkanie rekrutacyjne z szansą na pozytywny rezultat. Warto udać się do biura pośrednictwa pracy, lub osobiście roznosić cv do miejsc, które Was interesują, bo będzie to dla Was owocne. Powinniście szukać teraz kontaktów z innymi ludźmi, bo to właśnie one dostarczą Wam nowych pomysłów, inspiracji lub cennych rad. Działajcie po namyśle i współpracujcie w grupie - wtedy osiągniecie najwięcej. Rada: Warto w tym miesiącu udać się do szefa po podwyżkę

Finanse: Wasze finanse będą teraz zależne od innych ludzi, spotkań z nimi, negocjacji finansowych i wspólnie podejmowanych decyzji. Jeśli prowadzicie własną firmę klienci Wam dopiszą, możecie także liczyć na wzrost finansów i zyski. Jest to też dobry czas na negocjacje bankowe i staranie się o kredyt.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna! Zadzwoń do niej!

fortuna