Panna 2016

Panna 2016

Praca i pieniądze
Mars przyniesie nieco nerwów i niepewności, możliwości zdecydowanych zmian zawodowych na pewno przyniosą korzyści i zadowolenie. Jeśli szukasz pracy, zdecydowanie najlepszy jest ku temu pierwszy kwartał. Praca u „siebie" będzie bardzo owocna, pod warunkiem, że nie weźmiesz na siebie wszystkich obowiązków, bo może się okazać, że nie dasz rady im podołać. Niewielka poprawa sytuacji materialnej w drugiej połowie roku.

Uczucia i związki
Samotnym Pannom Jowisz doda uroku, błyskotliwości i czaru. Uważaj, bo możesz mieć problem z wyborem właściwej osoby. Masz szanse na szczęście , mimo że, wiele was będzie różnić, co może spowodować niechęć Twojego otoczenia. Nie słuchaj innych, tylko swojej intuicji i serca. Panno, jeśli jesteś w trwałym związku, musisz uważać, by nie wkradła się weń nuda. Wymyśl od czasu do czasu, coś zaskakującego.

Zdrowie
Stan Twojego zdrowia będzie zdecydowanie zadowalający, niemniej jednak, może zaistnieć konieczność wykonania w połowie roku jakichś badań, bardziej dla komfortu psychicznego, niż rzeczywistego zagrożenia. Pod wpływem Neptuna możesz mieć nieco chwiejne nastroje, ale sam będziesz najlepiej wiedzieć, jak opanować te niepokoje wynikające z nerwów i przemęczenia. Przede wszystkim, nie patrz już w przeszłość.