Horoskop astrologiczny dla znaku Panny na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Panny na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Panny na rok 2017

Prognoza ogólna

Rok zacznie się dobrze, ale dopiero od lutego, pomoże w tym Słońce, które otwiera drogę do rozpoczęcia rzeczy wielkich i ważnych. Umożliwi komunikację. W styczniu należy uważać na opozycję Neptuna, który działa konfrontacyjnie. Wydobędzie na światło dzienne wszystko to, co osoby spod znaku Panny, będą się starały ukryć. Nastąpi transformacja, szczególnie w sprawach materialnych, więc sam styczeń może nieść pewne straty. Bardzo duże znaczenie dla znaku Panny będzie miał w tym roku Pluton. Daje on dodatkową wytrwałość i umiejętność osiągnięcia wyznaczonego celu. Da też znakowi Panny poczucie władzy, warto wykorzystać ten pozytywny wpływ. Neptun w opozycji, sprowadzi do tego znaku, dziwne i niespodziewane wydarzenia. Pluton i zaćmienie Słońca złagodzą te wpływy, ale nie raz Panny będą mogły powiedzieć „dziwny jest ten świat, ale nie taki zły”. Saturn zmusi osoby znajdujące się w tym znaku do obrony tego, co wypracowane w sferze materialnej i uczuciowej. Zachowanie spokoju bardzo się przyda, wystarczy konsekwencja w działaniu, a wszystko się uda.

Kariera i pieniądze

Pluton wybitnie pomoże Ci w osiągnięciu celów w sferze zawodowej. Obdarzy Cię wytrwałością i determinacją. W tym roku jest możliwy awans i zajęcie kierowniczego stanowiska. Słońce w Twoim znaku gwarantuje też stabilną sytuację finansową. Pomoże też rozsądnie ulokować pieniądze, bo nikt tak jak ty nie umie właściwie nimi gospodarować. Nie rób tylko tego w styczniu, każdy inny miesiąc będzie lepszy do takich działań. Nie zabraknie Ci w tym roku wrogów w pracy, ale świetnie sobie z nimi poradzisz, pokażesz im kto tak naprawdę trzyma władzę. Im bliżej końca roku, tym bardziej będziesz czuć się pewnie, i w pracy, i w finansach.

Uczucia i związki

Warto wykorzystać zbawienne wpływy Słońca w Twoim znaku, dla stałych związków nastąpi od lutego tego roku, naprawdę dobry okres. Tylko styczeń to moment, w którym możesz powiedzieć partnerowi „wóz, albo przewóz”. Kierujesz się w życiu rozumem, starasz nie dopuszczać do głosu emocji. Ten rok jednak emocji Ci dostarczy. Może powrócić do Twego życia stara miłość a ta, jak wiadomo, nie rdzewieje. Przestań wszystko planować, bo życie Cię i tak zaskoczy, ale pozytywnie. Daj sercu dojść do głosu, tylko Saturn w Strzelcu, może nastręczyć Ci pewne trudności, które jednak są w tym roku do pokonania.

Zdrowie i kondycja

Pamiętaj o tym, że zawsze musisz dbać o układ pokarmowy i stosować odpowiednią dla Siebie dietę. Słońce w Twoim znaku, każe Ci zwrócić szczególną uwagę na serce i układ krążenia. Jesteś pracoholikiem, to często sprzyja chorobom związanym z układem krążenia. Profilaktykę postaw na pierwszym miejscu, a wszystko zakończy się dobrze. Da o sobie znać także kręgosłup. Wpływy Plutona zaznaczające się przez cały rok, nie pozwolą Ci zapomnieć o układzie moczowo-płciwym, a w szczególności o nerkach. Pij dużo wody, to wybitnie pomaga. Masz delikatne zdrowie, nie możesz go nadwyrężać.

Podsumowanie:
Rok zapowiada się całkiem nieźle, zawdzięczasz to Plutonowi w Swoim znaku. Szczególnie będzie Ci sprzyjać w sferze zawodowej. Saturn może piętrzyć przed Tobą pewne trudności, ale wszystkie będą do pokonania. Nawet jeśli w tym roku życie Cię zaskoczy, to tylko pozytywnie. Szczególną uwagę zwróć na zdrowie, bo to będzie Twój najsłabszy punkt.