Horoskop dla Panny na luty 2017

Horoskop dla Panny na luty 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Panny na luty 2017

pannadobre

Panna 24.08 -23.09

Bardzo ważny miesiąc dla Ciebie. Szczególnie dotyczy to osób urodzonych w ostatnich dniach znaku, bo układy planet mają na nich największy wpływ. To może być Twój najlepszy miesiąc w roku, wystarczy mądrze postępować. Ostrożnie z jazdą samochodem, szczególnie w połowie miesiąca, to dotyczy wszystkich znaków.

Praca i finanse
Te sprawy, które nie udały się wcześniej, w tym miesiącu mogą mieć swój pomyślny finał. Gdy chcesz dokonać jakiejś transakcji finansowej zaplanuj ją na luty, bo dopisze Ci niebywałe szczęście. Dla osób zajmujących się handlem, bardzo dobra wiadomość, nastąpi zdecydowany wzrost obrotów. Możesz pospłacać zaległe rachunki. Graj w gry losowe, mniejsze wygrane niewykluczone.

Uczucia i związki
W tym miesiącu będziesz mieć przebłyski niezwykłej mądrości. Zrozumiesz dlaczego inni tak czy inaczej postępują i nie dasz się zwieść pozorom. To będzie dla Ciebie jak błyskawica rozjaśniająca mrok. Nikt Cię nie oszuka, Twoja mądrość zwycięży wszystko i wszystkich. Luty jest dla Ciebie miesiącem szczęśliwym, więc miej oczy otwarte, może nastąpić początek bardzo ciekawej znajomości.

Zdrowie i kondycja
Będziesz w tak dobrej kondycji, że to Ty możesz pomagać innym. Trochę problemów ze snem, energia będzie Cię rozpierać.

Czekasz na prawdziwą miłość? Wróżka Ci powie, czego masz nie przegapić!

Tarocistka Ewa