enid

enid

Tarot & Karty klasyczne & Numerologia & Wahadełko & Karty anielskie & Sennik & Karty Lenormand & Reiki

Wróżka Enid odkryje w Tobie niezwykła siłę

Jeśli poszukujesz siebie, chcesz zajrzeć w głąb swojej duszy czy znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania - wróżka Enid postara się wskazać Ci odpowiednią drogę. To profesjonalny doradca, który poprzez swoje długoletnie doświadczenie, pokorę oraz chęć rozwijania się, wpłynął pozytywnie na życie wielu ludzi. Wróżka z wielką przyjemnością odczyta znaczenie kart Klasycznych, Anielskich, Lenormand oraz Tarota. Wykorzysta moc numerologii, aby wskazać klucz do harmonijnego i szczęśliwego życia. Wyjątkowe motto naszej dobrej wróżki online przekazuje ogromną siłę i utwierdza w przeświadczeniu, że każdy z nas jest wartościową osobą i zasługuje na to, co najlepsze.

Dobra wróżka online - zawsze przy Tobie

Wróżka Enid nie lubi komplikować życia. Nie daje gotowych rozwiązań, ale pokazuje jak wybrać najlepszą drogę do szczęścia i spełnienia zarówno w sferze zawodowej jaki prywatnej. Szczerość stawia ponad wygodę i wie jak delikatnie ale dosadnie przekazać nawet gorzkie słowa, których boimy się usłyszeć. Każdy z nas musi kiedyś zmierzyć się ze swoimi słabościami i problemami. Tylko w taki sposób odkryjemy w sobie potencjał i wartość, której szukamy. Dobra wróżka online przez ten cały czas wędrówki służy swoim wsparciem oraz dobrą rada. Zacznij nowy etap w swoim życiu. Postaw wszystko na jedną kartę, a wróżka Enid pomoże Ci uwierzyć we własne siły. Wykorzysta również energię Reiki, której oddziaływanie poczujesz już w trakcie pierwszej rozmowy.
Magia to esencja twórczości, najdoskonalszy sposób wyrażania samego siebie, poczucie własnej wartości, ośmielenia i wiary w siebie.

Specjalizacje

KARTY KLASYCZNE,KARTY ANIELSKIE, KARTY MARII LENORMAND
100%

Mój terminarz

poniedziałek: ZAPRASZAM

wtorek: SERDECZNIE

środa: ZAWSZE

czwartek: JESTEM

piątek: DO

sobota: DYSPOZYCJI

niedziela: PANSTWA