oksana

oksana

Tarot & Karty cygańskie & Bioenergioterapia & Czary i uroki & Rytuały & Numerologia & Wahadełko & Karty anielskie & Sennik & Oczyszczanie energetyczne & Horoskop & Jasnowidzenie & Reiki

Witam Kochani!, Od 20 lat zajmuję się ezoteryką. Już moja babcia była wróżką. Najprawdopodobniej po niej odziedziczyłam zdolności. Znam sekrety zachowania zdrowia i urody. Posiadam zdolności jasnowidzenia i zajmuję się bioenergoterapią. Stosuję metodę jasnowidzenia połączoną z przesyłaniem ,,dobrej energii" na odległość. Oczyszczam pole energetyczne celem przywrócenia własnej - silnej energii życiowej. Nigdy nikomu nie odmawiam pomocy. Stosuję rytuały magiczne: zdejmowania uroków, klątw, złorzeczeń, złego oka, ochronne, miłosne(na powrót ukochanej osoby,wzmacnianie więzi małżeńskich), na pracę , bogactwo, osiągania celów życiowych i spełniania swoich ukrytych życzeń. Odcinam wrogie podłączenia energetyczne, oczyszczam aurę. Służę indywidualnymi rytuałami, zaklęciami magicznymi i wzmacnianiem energetycznym w zależności od indywidualnych potrzeb (rytuały na zamówienie przez e-mail). Potrafię otworzyć kanały energetyczne i kontaktować się z duszami po przez karty. Bardzo często czytam w myślach ludzkich stąd wiem czy twój partner kłamie czy mówi prawdę i możesz mu wierzyć.Widzę czy zdradza czy nie.Wiem czy kocha czy tylko udaje. Miewam prorocze sny. Wróżę najczęściej z kart tarota marsylskiego (od wielu lat). Oprócz tego wróżę z kart cygańskich i anielskich. Spróbuję pomóc Ci w rozwiązywaniu wielu problemów związanych z życiem codziennym, sercowym, zawodowym oraz ze zwierzętami. Mogę zostać Twoim doradcą duchowym i przyjacielem. Stawiam karty na konkretne pytania. Również indywidualny horoskop, horoskop partnerski lub wróżbę na tydzień, miesiąc lub rok, sex wróżbę lub sex horoskop. Sprawy partnerskie (miłości). Powiem Ci co ktoś o Tobie myśli lub co do Ciebie czuje. Masz nurtujący Cię problem i szukasz rozwiązania? Staram się pomóc rozwiązać problem. Najlepiej jak umiem. Czy jesteś ciekawy co przyniesie Ci przyszłość, jutro, za kilka dni lub w ciągu najbliższych miesięcy?
Twoje szczęście jest moim a Twój smutek ,,przelewa "się też na mnie... Może wspólnie poszukamy światełka nadziei, żeby umarły wszystkie rozczarowania. Ja bardzo szybko rozkładam i odczytuję karty, więc na rozmowę nie potrzeba dużo czasu.

Specjalizacje

Wróżę-posiadam dar jasnowidzenia i zajmuje się bioenergioterapią.Wykonuje rytuały,talizmany na indywidualne zamówienie.Homeopatia.
10%

Mój terminarz

poniedziałek: od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00

wtorek: od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00

środa: od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00

czwartek: od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00

piątek: od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00

sobota: od 10.00 do 13.00

niedziela: wolne