oksana

oksana

Tarot & Karty cygańskie & Bioenergoterapia & Czary i uroki & Rytuały & Numerologia & Wahadełko & Karty anielskie & Sennik & Oczyszczanie energetyczne & Horoskop & Jasnowidzenie & Reiki

Powierz swoją przyszłość zaufanemu doradcy ciała, ducha i serca. Pozwól wróżce Oksanie wskazać Ci drogę!

Doświadczenie, profesjonalizm i empatia – to główne cechy rozpoznawcze pasji, jakiej od wielu lat oddaje się wróżka Oksana. Miewasz życiowe zakręty i wahasz się jak dalej pokierować swoim losem? Może czujesz potrzebę powierzenia swoich trosk profesjonaliście tak, aby pomógł zdiagnozować problem oraz wytyczył inną drogę? Nie zwlekaj również wtedy, gdy w Twoim życiu dzieje się wiele zła, przeżywasz rozterki emocjonalne i miłosne. To zbyt poważne kwestie, aby zostawiać je na pastwę bezwzględnego losu. Sięgnij po pomoc dobrej wróżki online! Doskonale wiemy, że wsparcie psychologa czy ciepłych ramion bliskiej osoby często nie wystarczą. Zwróć się do silniejszych mocy, dzięki którym odzyskasz równowagę, siły, energię i miłość.

Twój osobisty doradca i stróż – dobra wróżka online może być kluczem do nowego etapu w Twoim życiu!

Jeśli dążysz do poprawy kondycji swojego zdrowia lub chcesz poznać tajniki urody, nie zwlekaj. Gdy odczuwasz silną potrzebę zajrzenia w przyszłość, daj szansę wróżce Oksanie! To pełna dyskrecja i profesjonalizm, które pomogą poznać wiele odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują. Specjalistka zajmuje się również jasnowidzeniem, wróży z kart cygańskich, układa tarota i odprawia dobroczynne rytuały. Co więcej, uchroni od złorzeczeń, klątw oraz złego okna. Przywraca silną, dobrą energię życiową, a co więcej – potrafi rozpoznać myśli. To ważne, gdy zechcesz poznać prawdziwe oblicze swojego partnera! Dobra wróżka online to doskonały sposób na powrót do tak pożądanej przez każdego – równowagi ducha, ciała i serca. Odnajdź swoją drogę, szczęście i miłość – daj poprowadzić się doświadczonemu doradcy, jakim jest wróżka Oksana!
Twoje szczęście jest moim a Twój smutek ,,przelewa "się też na mnie... Może wspólnie poszukamy światełka nadziei, żeby umarły wszystkie rozczarowania. Ja bardzo szybko rozkładam i odczytuję karty, więc na rozmowę nie potrzeba dużo czasu.

Specjalizacje

Wróżę-posiadam dar jasnowidzenia i zajmuje się bioenergioterapią.Wykonuje rytuały,talizmany na indywidualne zamówienie.Homeopatia.
10%

Mój terminarz

poniedziałek: od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00

wtorek: od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00

środa: od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00

czwartek: od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00

piątek: od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00

sobota: od 10.00 do 13.00

niedziela: wolne