paulina kubaszek

paulina kubaszek

Tarot & Bioenergoterapia & Czary i uroki & Rytuały & Numerologia & Wahadełko & Karty anielskie & Oczyszczanie energetyczne & Jasnowidzenie & Reiki & Radiestezja

Paulina Kubaszek - wróżka jakiej nie znacie

Szukając wsparcia duchowego u wróżki, którą jest Paulina Kubaszek bez wątpienia odnajdziesz to czego szukasz. Pełna pozytywnej energii, dobrego nastawiania oraz uśmiechu za każdym razem stara się dać z siebie jak najwięcej. Specjalistka wykorzystuje swoje doświadczenie oraz wiedzę zdobytą na różnych szkoleniach, aby uzdrowić nawet najbardziej zranione osoby. Pomaga jej w tym hipnoteryka, medium oraz hipnoza lecznicza, dzięki której odkrywa przyczynę choroby. Dobra wróżka online wykorzysta wszystkie swoje nadzwyczajne umiejętności, aby razem z Tobą poszukać odpowiedzi na trudne pytania i odnaleźć drogę do szczęścia. Jeśli szukasz sensu życia, chcesz uzdrowić swoją duszę i ciało, wróżka Paulina Cię nie zawiedzie.

Dobra wróżka online dla każdego

Dobra wróżka online, którą jest Paulina Kubaszek, wykorzystuje niesamowitą moc tarota oraz wahadełka. Dokładnie odczytuje wszystkie znaki, które mogą być kluczem do rozwiązania wszelkim problemów czy zmartwień. Jako bioenergoterapeutka leczy nie tylko umysł, ale również ciało i duszę, które są ze sobą silnie związane. Harmonijne współoddziaływanie organizmu jest niezbędne do tego, aby czuć się szczęśliwym, spełnionym i wolnym od wszelkich zmartwień. Paulina Kubaszek dzięki metodzie doskonalenia umysłu oraz czytania ze zdjęć, przekaże swoją energię leczniczą również na odległość. Oferuje swoją pomoc w uzdrawianiu nie tylko ludzi ale również zwierząt, które są bliskimi towarzyszami naszego życia. Jeśli szukasz konsultacji ezoterycznych, zabiegów z zakresu medycyny niekonwencjonalnej lub holistycznej, znalazłeś się we właściwym miejscu.
Create ur own destiny

Specjalizacje

Tarot, bioenergoterapia, hipnoza, oczyszczanie,
100%

Mój terminarz

poniedziałek: od 9.00

wtorek: od 9.00

środa: od 11.00

czwartek: od 9.00

piątek: od 9.00

sobota: wolne

niedziela: wolne