Rak 2016

Rak 2016


Praca i pieniądze
Gdy odpowiada Ci obecna praca, to masz gwarancje, że przebiegać będzie bez zakłóceń, ale też bez żadnych wyzwań, czy zmian. Gdy chcesz coś zmienić, to najlepsze są pierwsze dwa kwartały na znalezienie nowych zadań. Własna działalność będzie rozwijać się znakomicie, radzę jednak wziąć pod uwagę rozpoczęcie jakiegoś kursu dokształcającego praktycznie. W drugiej połowie roku poprawa sytuacji materialnej.

Uczucia i związki
W połowie roku spotkasz kogoś z kim stworzysz trwały związek. Pamiętaj jednak, że nad szczęściem w związku trzeba pracować. Musisz zgodzić się na kompromisy, bo czeka Cię zmiana przyzwyczajeń, lub wręcz przeprowadzka. Gdy niedawno jesteś w związku, to jesienią szykuj się na ślub. Pary pozostające w długiej relacji, mogą liczyć na spokój i stabilność.

Zdrowie
Zasadniczo nie będziesz miał problemów do narzekania, niemniej jednak, uważaj na dietę, bo możesz mieć problemy z wagą. Jeśli uprawiasz sporty, to musisz bardzo uważać, by robić to ostrożnie, bo w połowie roku, będziesz nieco bardziej podatny na drobne kontuzje. Pod koniec roku mogą odnowić się jakieś stare dolegliwości, ale przy pomocy specjalisty uda się je opanować bez problemu..