Horoskop astrologiczny dla znaku Raka na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Raka na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Raka na rok 2017

Prognoza ogólna

Początek roku dla znaku Raka, może być dosyć trudny. Wrażliwy z natury Rak będzie narażony na wyższy poziom lęku za sprawą Neptuna w trygonie tego znaku. Lęki te będą raczej nieuzasadnione, ponieważ Słońce przebywające w znaku Raka do marca, niesie ze sobą bardzo pozytywną energię. Pomoże wszystkim Rakom w karierze i w osiągnięciu celów osobistych. Ruszanie do przodu na wiosnę jest dla wszystkich spod Tego znaku, bardzo wskazane. Prawie przez cały rok (do początku grudnia), Merkury w ruchu retrogradacyjnym, będzie wprowadzał wiele zamieszania, a co za tym idzie, zmęczenia. Planeta Uran w kwadraturze (szczególnie dla tych urodzonych od 13 do 22 lipca), pociągnie za sobą niespodziewane wydarzenia i często stresujące sytuacje. Zmiany nie będą złe, jeśli wrażliwe Raki je zaakceptują. Na szczęście, tranzyt Saturna w Strzelcu, nie będzie miał już wielkiego wpływu na ten znak.

Kariera i pieniądze

Skok na głęboką wodę nie leży w Twojej naturze, ale na wiosnę naprawdę się opłaci. Na początku roku możesz się tych zmian bardzo bać, lecz pamiętaj, są to lęki nieuzasadnione. Słońce bardzo Ci sprzyja. Szczególnie w lutym i w marcu, jeśli szukasz nowej pracy, lub czekasz na awans, dopisze Ci szczęście. Może to zwiększyć Twoje dochody, ale też spowodować duże zmęczenie. Korzystaj ze szczęśliwego początku roku, bo potem będzie wiele zamieszania. W sprawach zawodowych uporządkuj wszystko do kwietnia. Z finansami będzie różnie, bardzo ostrożnie podchodź do wszelkiego rodzaju umów. Sprawdź wszystko kilka razy.

Uczucia i związki

Słońce zaświeci Ci od początku roku. Będzie dopisywać szczęście w relacjach. Miłość na wiosnę bardzo możliwa. Masz moc przyciągania płci przeciwnej. Pamiętaj tylko, aby mierzyć siły na zamiary. Staraj się realnie patrzeć na partnera. Czasem warto zaufać, chociaż to nie jest Twoja mocna strona. Daj się porwać miłości. Co ma być, to będzie. Szczególnie do kwietna, nie poniesiesz dużego ryzyka wchodząc w nowy związek. W uczuciach Twoja stałość zaprocentuje, partner to doceni. Więcej stresów i zaskoczeń będzie w sprawach zawodowych, niż w sercowych.

Zdrowie i kondycja

Musisz pamiętać, że masz naprawdę bardzo wrażliwy żołądek. Przyrządzanie i spokojne spożywanie posiłków są dla Ciebie gwarancją zdrowia. W tym roku szczególnie uważaj na serce i układ krążenia, które są przypisane do wpływu Słońca na Twój znak. Zmierzenie ciśnienia, od czasu do czasu, nie zaszkodzi. Drugi ważny element, to kręgosłup, staraj się go nie nadwyrężać. Może czas pomyśleć o rehabilitacji? Merkury przebywający w Twoim znaku, każe Ci pamiętać o hormonach, a w szczególności o tarczycy. Może to niekorzystnie wpływać na Twoje nastroje, skłonność do płaczu murowana. Nie poddawaj się depresji i zdenerwowaniu. Pamiętaj, że na łonie natury, umiesz „ładować akumulatory”. Staraj się często spacerować, jeśli nie możesz wyjechać za miasto.

Podsumowanie:
Uważaj na wszystko to, co będzie się działo w styczniu. Uporządkuj sprawy finansowe i zawodowe do kwietnia. Przez cały rok sporo chaosu i zamieszania. Zadbaj o wypoczynek, bo rok będzie stresujący. Są szanse na miłość.