Horoskop dla Raka na luty 2017

Horoskop dla Raka na luty 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Raka na luty 2017

rakdobre

Rak 22.06 - 22.07

 

W tym miesiącu na pierwszym planie będzie praca, ale spraw uczuciowych nie możesz lekceważyć, bo będzie się działo. Będziesz też kosztem własnego czasu ratować innych z opresji. Ostrożnie z jazdą samochodem, szczególnie w połowie miesiąca, to dotyczy wszystkich znaków.

Praca i pieniądze
W tym miesiącu możesz kontynuować pomysły, które były przemyśliwane już wcześniej. Możesz mieć tylko trochę mało czasu, aby je realizować. Poczujesz się jak trybik w maszynie, każdy będzie Cię wołał do pomocy. Trzeba będzie wybrać Ty, czy interesy całej grupy. Wszystkie zadania wypełnisz doskonale, ale będzie Cie to wiele kosztowało. W pracy nowa interesująca wiadomość.

Uczucia i związki
Mimo tego, że wiele czasu zajmie Ci praca nie lekceważ Swoich relacji z innymi. W tym miesiącu musisz szczególnie o nie zadbać, bo będą co nieco nadwyrężone. Odbieraj telefony, odpowiadaj na SMS-y, nie lekceważ uczuć ludzi, którym zależy na Tobie. Nie obrażaj się o byle co, bo potem dojdziesz do wniosku, że nie zawsze racja była po Twojej stronie.

Zdrowie i kondycja
Stresy w pracy i w życiu uczuciowym spowodują, że poczujesz duże zmęczenie. Zadbaj o dobrą dietę pełną witamin i mikroelementów.

Boisz się zmian? Czas porozmawiać z wróżką!

Wróżka Anna Bell