Ryby 2016

Ryby 2016

Praca i finanse
W pierwszej połowie roku koniecznie trzeba nadrobić zaległości, zakończyć zaniedbane sprawy, po to, by potem zacząć realizować nowe zadnia. Gdy nie czujesz się na siłach, by skończyć zaległe sprawy, to poproś o pomoc, kogoś bliskiego, kto się na tym dobrze zna. Niespodziewana propozycja zawodowa w drugiej połowie roku, nieco cię zaskoczy i zaniepokoi, lub wręcz przestraszy. Niesłusznie. Doskonale dasz sobie radę.

Uczucia i związki
Wolne Ryby będą musiały zdecydować, czy chcą wracać do przeszłości. Nie będzie to dla nich dobre, ale pomoże wreszcie, rozliczyć się ze wspomnieniami i zacząć nowe życie, a przede wszystkim, nowy związek. Ryby będące w związku zobaczą swojego partnera w zupełnie innym świetle, co spowoduje , że wreszcie podejmą ważne, życiowe decyzje. Rozmowy z bliskimi pomogą uporządkować uczucia.


Zdrowie
W związku z huśtawkami nastrojów, w tym roku będziesz z jednej strony wyolbrzymiać drobne dolegliwości, a z drugiej lekceważyć poważniejsze objawy. Uważaj na ciśnienie i zawroty głowy. Koniecznie wtedy idź do specjalisty. Nie noś za ciężkich rzeczy, bo masz osłabiony kręgosłup. Nie nadużywaj leków przeciwbólowych, bo możesz mieć kłopoty z żołądkiem.