Horoskop astrologiczny dla znaku Ryb na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Ryb na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Ryb na rok 2017

Prognoza ogólna

Ryby zaliczą ten rok do całkiem udanych. W styczniu za sprawą Merkurego mogą spotkać kogoś z przeszłości, a spotkanie to, będzie miało wymiar karmiczny. To właśnie Ryby będą miały największą szanse na odnowienie starej miłości, o której nie zapomniały przez całe Swoje życie. Tranzyt Saturna w Strzelcu, postawi przed Rybami pewne przeszkody, ale będą one całkowicie do pokonania. Mimo tego, że nie jest to znak dążący do awansów i zaszczytów, Pluton w tym roku da Rybom taką szansę. Da im możliwość zmian na lepsze, a nawet otworzy nowe perspektywy zawodowe. Niepewne z natury Ryby poczują, że mogą więcej, i możliwość sprawowania władzy może im się spodobać. Będzie to się działo w sposób naturalny, bo zodiakalne Ryby, nie robią niczego na siłę. Nie porzucą jednak Swojego duchowego spojrzenia na życie. Nie pozwoli im na to Neptun w znaku. Niektórym nawet mogą się zdarzać błyski jasnowidzenia.

Kariera i pieniądze

Teoretycznie nie zależy Ci na robieniu kariery, ale w tym roku los da Ci szansę. Są możliwości awansu, lub zmienienia pracy na lepszą. Jest powiedzenie „jak dają, to brać”. Nie unikaj ryzyka, opuść ciepłą posadkę, oczywiście najpierw wszystko sprawdź. Pluton Ci w tym pomoże i wyostrzona intuicja. Do życia jest Ci potrzebny święty spokój, ale przydadzą się też pieniądze. W tym roku, a szczególnie w jego drugiej połowie, nie zabraknie Ci pieniędzy. Staraj się tylko nie pożyczać ich innym, bo niejeden już Cię naciągnął, wykorzystując Twoje dobre serce i chęć niesienia pomocy. Staraj się zgromadzić oszczędności, bo będzie
z czego odkładać.

Uczucia i związki

Ryby umieją kochać wzniośle i romantycznie, Ty dobrze o tym wiesz. W tym roku może się wydarzyć coś naprawdę zadziwiającego, o wymiarze duchowym, jeśli masz w Swoim sersu kogoś, o kim pamiętasz przez całe życie, spotkanie będzie nieuniknione. Los da Ci jedyną szansę w życiu, na zrealizowanie tej wyśnionej i wymarzonej miłości. Dla samotnych Ryb, które nie mają aż tak silnych pragnień, szansa na poznanie kogoś nowego i „związek dusz”. Zobaczycie się, a Ty poczujesz, że znasz tę osobę od zawsze. Może z poprzedniego wcielenia? Kto wie?


Zdrowie i kondycja

Dobrze wiesz, że nie możesz pochwalić się 'końskim zdrowiem”. Musisz o Siebie dbać bardziej, niż inni. Szczególnie jesienią i na wiosnę mogą dopadać Cię przeziębienia. Jak to się mówi „taka twoja uroda”. Zwróć też uwagę (to spowodują szczególne wpływy Wenus), na gardło, nerki i płuca. Stany zmęczenia często Ci towarzyszą, więc potrzebujesz wyciszenia i dobrego, mocnego snu. Nie rozmyślaj tyle o życiu, to bardzo przeszkadza i sprowadza bezsenność. Przyjmij życie takim, jakie jest, a i zdrowie będzie Ci bardziej dopisywać.

Podsumowanie:
Porzuć wrodzone lęki i brak pewności Siebie. W tym roku za sprawą Plutona, los poda Ci rękę. Masz szanse na awans, lepszą pracę i stabilną sytuację finansową. Wpływy Saturna, mogą piętrzyć przed Tobą pewne trudności, ale nie tak duże jak w zeszłym roku. Wszystko będzie do pokonania. Spotkanie wymarzonej miłości o wymiarze karmicznym, też może się zdarzyć w tym roku.