Horoskop dla Ryb na luty 2017

Horoskop dla Ryb na luty 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Ryb na luty 2017

rybydobre

Ryby 20.02 - 20.03

Nadchodzi miesiąc robienia porządków w życiu. Trudno, trzeba będzie się z tym zmierzyć. Szczególnie sprawy formalne wyjdą na plan pierwszy. Czas podjąć decyzję, bo potem będzie trudniej. Ostrożnie z jazdą samochodem, szczególnie w połowie miesiąca, to dotyczy wszystkich znaków.

Praca i finanse
Czas na postawienie spraw jasno i podpisanie umów, które były odkładane na potem. Może być tak, że to pracodawca może od Ciebie żądać podpisania czegoś, z czym nie do końca będziesz się zgadzać. Poczujesz, że miejsce, w którym jesteś zawodowo, nie do końca Ci odpowiada. Nie zmieniasz tego ze strachu o Swój byt. Luty, to jeszcze nie jest moment na radykalne działania, ale moment na zrobienie planu na przyszłość. NIE BÓJ SIĘ MARZYĆ.

Uczucia i związki
Ciągle na coś czekasz i masz wrażenie, że czas nieubłaganie ucieka. Przemyśl wszystko, bo gdzieś popełniasz błąd. Nadszedł czas, aby w sprawach uczuciowych zażądać więcej. Zacznij od prawdziwego pokochania Siebie i uświadomienia Sobie, że zasługujesz na miłość, tylko dlatego, że jesteś, a nie za to co możesz dać. O miłość się nie prosi, ona Ci się należy.

Zdrowie i kondycja
Emocje z którymi ciągle walczysz, mogą doprowadzić do problemów z układem pokarmowym i ze snem. Pomyśl nad metodami wyciszenia i relaksacji.

Szukasz pomocy? Życzliwa wróżka wskaże Ci drogę, zadzwoń do niej!

Wróżka Anastazja M