Horoskop astrologiczny dla znaku Skorpiona na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Skorpiona na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Skorpiona na rok 2017

Prognoza ogólna

Rok zacznie się dla znaku Skorpiona dość dziwnie, napływem różnych emocji. Skorpiony poczują w sobie wrażliwość, empatię, wzrost świadomości. Sprawi to Neptun w trygonie, który niesie ze sobą energię w pewnym sensie „nie z tego świata”. Do marca tego roku Skorpiony będą odczuwały bardzo pozytywne skutki zaćmienia Słońca w ich znaku z lat poprzednich. Spowoduje to harmonię w realizacji planów w każdej dziedzinie. Sprawy finansowe, osobiste i zdrowotne będą układać się bardzo pomyślnie. Skorpionom, które walkę i konfrontację maja w naturze, naprawdę bardzo trudno będzie znaleźć „dziurę w całym”. W styczniu też Merkury sprawi, bardzo silne poruszenie energii wokół tego znaku. Będą nowe znajomości, odnowienia starych relacji, nawiązania współpracy, często z zagranicą. Planeta opiekuńcza Skorpiona Pluton, też będzie miała swój silny wpływ prze cały rok 2017. Dzięki niej sukces jest Skorpionom pisany. Szczególnie zawodowo, ruszą do przodu. Awans i większe pieniądze będą w zasięgu ręki. Wybitnie też pomoże w tym Skorpionom wyostrzona intuicja i wrażliwość, dzięki oddziaływaniom Neptuna. Skorpiony w tym roku zarobią niezłe pieniądze i nie popełnią wielu błędów.

Kariera i pieniądze

Nadszedł Twój czas. Rok 2016 był dobry, ten może być tylko lepszy. Sprawy zawodowe w roku 2017 mogą „ustawić Cię” na dalsze lata. Masz bardzo duże szanse na awans, lub znalezienie lepszej pracy, jeśli obecna Ci się nie podoba. Wpływy Plutona na Twój znak pomogą Ci osiągnąć każdy cel. Prowadzenie działalności w tym roku, też będzie bardzo łatwe. Możesz pomyśleć o nawiązaniu współpracy nawet z zagranicą. Pamiętaj tylko, aby zacząć od stycznia, bo wtedy bardzo wiele może się udać. Sprawy finansowe ustabilizują się, są szanse na spłacenie zaległości z poprzednich lat. W wyborze nowej pracy, partnerów do współpracy biznesowej, słuchaj intuicji. Zawsze była ona u Ciebie dobra, ale w tym roku będzie znakomita. Możesz zostać wróżka, która przewidzi główną wygraną, jeśli zechcesz.

Uczucia i związki

W tym roku będziesz pod dużym wpływem emocji. Czasem to przeszkadza w relacjach. Możesz się mocno zaangażować w związek z nowym partnerem, a potem wycofać pod wpływem głosu wewnętrznego. Bardzo wiele nowych osób pojawi się w Twoim życiu, nawiążesz nowe przyjaźnie, odezwą się też starzy przyjaciele z przeszłości. Dzięki temu są Ci też pisane podróże w miłym towarzystwie. Szukanie miłości w tym roku nie sprawi Ci żadnego problemu. Dla stałych związków, też nadchodzi dobry czas. Dobrze wiesz, że nie jesteś łatwym partnerem, ale mimo wszystko nie spodziewaj się zagrożeń, czy kryzysów.

Zdrowie i kondycja

Dobrze wiesz, że nie umiesz przetwarzać emocji. Kumulujesz je w Sobie. „Ściskanie w dołku” bardzo często Ci towarzyszy, gdy się zdenerwujesz. Twoim słabym punktem jest układ moczowo-płciowy, i niestety poprzez silne wpływy Plutona, Twój słaby punkt, będzie jeszcze bardziej narażony. Nerki mogą dawać o sobie znać, więc przy najmniejszych problemach biegnij do lekarza. Rok wytężonej pracy, nie spłynie po Tobie „jak po kaczce”. Pamiętaj, aby zadbać o serce i kręgosłup (przypisane w astrologii do Słońca). Ciężką pracę poczujesz dosłownie w plecach. Nie lubisz lekarzy, ale od czasu do czasu, zasięgnij ich rady.

Podsumowanie:
Bardzo dobry rok Cię czeka. Awans i pieniądze są Ci pisane. Pomoże w tym intuicja, więc zawsze słuchaj Siebie i dochowaj Sobie wierności. Nie musisz w życiu iść na skróty. Wszystko ulegnie przyspieszeniu i wzmocnieniu. Problemy z lat poprzednich zostawisz za Sobą. Jedynym słabym punktem w tym roku jest Twoje zdrowie. Lepiej zapobiegać, niż leczyć, weź Sobie tę zasadę do serca, a wszystko zakończy się dobrze.