Strzelec 2016

Strzelec 2016

Praca i pieniądze
W tym roku, dzięki Twojej ogromnej inwencji, nadasz realny kształt, dotychczasowym mglistym projektom. Będziesz doceniony dzięki dotychczasowym osiągnięciom. W Twoim otoczeniu pojawią się nowi ludzie, którzy podziwiając twój profesjonalizm. Zaproponują Ci nowe wyzwania. Uważaj jednak, by zachować właściwe proporcje, staraj się, by praca nie zdominowała Twojego życia, bo to mogłoby, zaszkodzić Twojej rodzinie.

Uczucia i związki
Gdy jesteś samotny, to Saturn będzie dla Ciebie wyjątkowo przychylny. Pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, i relacje z ludźmi. Nie jest wykluczone, że pojawi się ktoś z przeszłości, z kim postanowisz zacząć od nowa. W związkach trwałych nowe relacje..., lepsze i pełniejsze. Postaraj się tylko o więcej tolerancji, nie narzucaj swojego zdania, a atmosfera poprawi się w sposób zdecydowany, i zapewni szczęśliwy czas.

Zdrowie
Co prawda Jowisz da Ci złudne poczucie, że masz niespożyte siły, i nieprzebrane zasoby energii, ale nie znaczy to, że nie musisz nieco się pooszczędzać. Gdy się przepracujesz, musisz pilnować, by zregenerować siły, ponieważ krążący wokół Ciebie Saturn oznacza, że musisz kontrolować Swoje zdrowie. W drugiej połowie roku, niewykluczona konieczność szczegółowych badań, które jednak nie wykażą, żadnych poważnych dolegliwości.