Horoskop astrologiczny dla znaku Strzelca na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Strzelca na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Strzelca na rok 2017

Prognoza ogólna

Tranzyt Saturna w znaku Strzelca ma swój ciąg dalszy przez cały rok 2017. Strzelce ciężko go zniosły w roku 2016. Saturn, to planeta prawdy. Obnaży wszelkie słabości i wyciągnie je na światło dzienne. Nie ma drogi na skróty. Tranzyt Saturna tak, jak w poprzednim roku piętrzy na drodze Strzelców trudności i przeszkody. Wszystko przyjdzie z większym trudem i przy większym nakładzie pracy. Nie ma nic za darmo. To, co miało się zawalić, upadło w zeszłym roku. W styczniu dla znaku Strzelca, nakłada się jeszcze kwadratura Neptuna, należy więc, liczyć się z możliwością oszustwa ze strony innych, lub samooszukiwania. Strzelce będą źle oceniały sytuację i innych, to zawsze prowadzi do rozczarowania. Neptun niesie też ze sobą chaos i zamieszanie, trudno będzie się połapać, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem. Planeta opiekuńcza Strzelców Jowisz, na wiosnę tego roku, pomoże im „złapać grunt pod nogami”. Jest wtedy szansa na zwiększenie dochodów i stabilizację w pracy. Można też wtedy liczyć ta tworzenie fundamentów pod nowe działania, które jednak zawsze będą się wiązały z ciężką pracą.

Kariera i pieniądze

W tym roku nie możesz bać się pracy, bo będzie jej bardzo wiele. Rok poprzedni był dla Ciebie trudny i wymagał mnóstwa działań. W tym roku będzie podobnie, ale troszeczkę lżej, szczególnie na wiosnę. Plany zmiany pracy należy zrealizować właśnie w tym czasie, bo tylko wtedy zwiększysz Swoje dochody. Niestety na docenienie wysiłków i owoce ciężkiego trudu poczekasz do roku 2018. Możesz też w tym roku rozpocząć coś nowego, ale jako zajęcie dodatkowe. Z pieniędzmi postępuj ostrożnie, biedy nie będziesz cierpieć, ale z każda złotówką musisz się liczyć.

Uczucia i związki

Twój instynkt i umiejętność przejrzenia ludzi, będą Cię w tym roku zawodzić. Szczególnie na początku roku, więc uważaj kogo poznasz na zabawie Sylwestrowej, możesz się srodze rozczarować. Trudności i przeszkody spowodowane przez tranzyt Saturna w Twoim znaku, nie ominą też sfery uczuciowej. Zakochania Ci odradzam, bo będziesz mieć bardzo duże trudności ze zdobyciem obiektu Swoich uczuć. Ratuje Cię optymizm i wrodzone poczucie humoru. Dla stałego związku też ciężki okres, będzie trudno się dogadać i znaleźć kompromis. Nie walcz, przeczekaj, jedź na wycieczkę. Masz duże grono przyjaciół i na nich możesz liczyć.

Zdrowie i kondycja

Ze zdrowiem w przeciwieństwie do innych sfer życia, wcale nie będzie tak źle. Pamiętaj o układzie kostnym i o tym, że przy aktywnym trybie życia, jaki prowadzisz jesteś osobą bardziej podatną na urazy, niż inni. Ciężka praca, nie może przejść bez echa, będzie Ci w tym roku, bardzo często towarzyszyło zmęczenie, a nawet wyczerpanie organizmu. Koniecznie zadbaj o Swój układ nerwowy i wypoczynek dla umysłu. Może też dać o sobie znać serce i układ krążenia. Zmierzenie ciśnienia od czasu do czasu, jest bardzo wskazane. Trzeci słaby punkt, to kręgosłup. Siedzący tryb życia, to nie dla Ciebie, musisz o tym pamiętać.

Podsumowanie:
Dosyć trudny rok przed Tobą. Trudności i przeszkody, które jednak dzięki ciężkiej pracy uda Ci się pokonać. Będą lepsze chwile, szczególnie na wiosnę. Wykorzystaj to do poprawienia Swojej sytuacji finansowej i zawodowej. Na wielką miłość w tym roku nie licz, ale na solidne przyjaźnie. Dbaj o zdrowie, bardzo Ci się przyda.