Horoskop miesięczny na styczeń 2017

Horoskop miesięczny na styczeń 2017

Horoskop miesięczny na styczeń 2017. Sprawdź, co Cię czeka!

Znak zodiaku baran

Baran (21.03 - 20.04), HOROSKOP NA STYCZEŃ 2017

Sytuacja ogólna
Barany postanowią rozpocząć coś zupełnie od zera. Jakkolwiek niepewnie będą się czuły na nowym gruncie ich entuzjazm oraz szczęście sprawi, że odniosą sukces. Barany będą brawurowo szły do przodu i śmiało odkrywały zarówno swoje możliwości jak i otaczający je świat.

Sprzyjające okoliczności
Żadne trudności jakie Barany spotkają na swojej drodze nie będą w tym miesiącu w stanie spowolnić ich ani zniechęcić do realizacji marzeń. Moc da Baranom siłę do przezwyciężania wszelkich przeciwności, a pokonanie każdej z nich da im więcej siły, wiedzy i pozwoli im wzmocnić swoją pozycję. Baranom sprzyjać będzie ich spryt, wewnętrzna moc i silna wola.

Ostrzeżenie
Słońce jako ostrzeżenie może przestrzegać przed tym by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Barany nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Wydarzenie miesiąca
Dla Baranów ważnym momentem będzie spotkanie z kobietą, żoną, matką, przyjaciółką, która w dużej mierze wpływa na ich życie. Doradzi im ona w kluczowej kwestii i pomoże zrealizować ważny plan. Dzięki jej wsparciu barany poczują się bezpiecznie i pewnie oraz odzyskają pełnię sił.

Czeka Cię trudny miesiąc, ale kiedy spotkasz Swoją miłość? Porozmawiaj z wróżką!

Jasnowidz Ewa

Znak zodiaku byk

Byk (21.04 - 21.05), HOROSKOP NA STYCZEŃ 2017

Sytuacja ogólna
Byki zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też Byki nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Sprzyjające okoliczności
W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze Byki kobieta, która jest pełna wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności Byki mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Byki łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Ostrzeżenie
Styczeń niesie Bykom wielką pokusę, ale i ogromną witalność. Ważne będzie by Byki się skoncentrowały i nie dały się ponieść swoim pragnieniom. Będą musiały przezwyciężyć swoje słabości, walczyć z nałogami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Wówczas Byki mogą liczyć na sukces.

Wydarzenie miesiąca
Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku Byka. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś z kim połączy je miłość.

Czekasz na miłość, kiedy nadejdą zmiany? Sprawdź to u Naszego doradcy!

Wróżka Anna Bell

Znak zodiaku bliznięta

Bliźnięta (22.05 -21.06), HOROSKOP NA STYCZEŃ 2017

Sytuacja ogólna
W styczniu zodiakalne Bliźnięta powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak gdy zaufają swojemu instynktowi wybrną z nich bez szwanku. Być może Bliźniętom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym Bliźnięta będą chętnie szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Sprzyjające okoliczności
Diametralna zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu Bliźniąt będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby Bliźnięta  narodziły się na nowo i rozpoczynały życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla nich dobre.

Ostrzeżenie
Bliźnięta powinny uważać na to, by nie ufać w pełni radom i osądom innych osób, nawet jeśli cieszą się one powszechnym uznaniem i do tej pory mogły im zaufać. Pewne ważne decyzje Bliźnięta powinny podjąć samodzielnie. Brak wsparcia i podpowiedzi może spowodować, że Bliźnięta poczują się mało pewnie.

Wydarzenie miesiąca
Przed Bliźniętami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to Bliźniętom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Czeka Cię wielka wygrana? Sprawdź to u Naszej wróżki!

Dobra wróżka Krystyna

Znak zodiaku rak

Rak (22.06 -22.07), HOROSKOP NA STYCZEŃ 2017

Sytuacja ogólna
Raki będą  szukały rady, lub wsparcia u kogoś z autorytetem i pozycją, u ojca , szefa, czyli innej szanowanej osoby. Mocną stroną Raków będzie logika, a także dość agresywne zdobywanie tego, czego pragną. Zdecydowanie będą chciały dominować i wykażą się nieustępliwością. Raki mają szansę umocnić swoje wpływy i pozycję.

Sprzyjające okoliczności
Rakom sprzyjają diametralne zmiany. Będą umiały wyciągnąć bardzo dobre wnioski ze swoich niepowodzeń i zaczną odbudowywać swoje dzieło na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami Raków.

Ostrzeżenie
Należy powiedzieć Rakom by uważały przy finalizowaniu ważnych transakcji, kończeniu projektów i zamykaniu spraw. Może się okazać, że tak naprawdę wymagają one jeszcze dopracowania i nie są ukończone. Ostrzeżenie by Raki nie rozpoczynały nowego przedsięwzięcia zanim nie zakończą poprzedniego.

Wydarzenie miesiąca
Styczeń będzie dla Raków miesiącem, w którym uda im się osiągnąć upragnioną równowagę. Pomyślnie załatwią jakąś ważną, być może urzędową sprawę. Nastąpi pozytywne zakończenie ważnych planów, ale i wypośrodkowanie między tym co istotne dla ciała i ducha. Raki mają więc szansę uporządkować swoje życie wewnętrzne i zewnętrzne. Dosłownie zostanie im oddana sprawiedliwość.

Boisz się zmian? Czas porozmawiać z wróżką!

Wróżka

Znak zodiaku lew

Lew (23.07 -23.08), HOROSKOP NA STYCZEŃ 2017

Sytuacja ogólna
Styczeń będzie dla Lwów miesiącem pokus i zmagania ze swoimi słabościami. Żywioł ognia podsyci temperament Lwów, które mogą być skore do kłótni i wybuchów. Nie zabraknie im siły witalnej, zatem jeśli tylko uda im się okiełznać swojego demona i skierować uwagę na jakiś pozytywny cel będą miały duże szanse na sukces. W związkach uczuciowych Lwy będą pełne pasji i namiętności.

Sprzyjające okoliczności
W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze Lwy planeta Jowisz, który jest patronem wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności Lwy mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Lwy łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Ostrzeżenie
W tym miesiącu Lwy powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Wydarzenie miesiąca
Podjęcie kluczowej decyzji w ważnej kwestii będzie priorytetem wśród najistotniejszych spraw jakie Lwy mają w tym miesiącu do załatwienia. Być może czeka je ważny egzamin, będą czekały na ocenę swojego działa i wiążą z nią wielkie nadzieje. Sprawiedliwy osąd będzie dla Lwów bardzo ważny.

Masz problemy z odszukaniem prawdziwej miłości? Skonsultuj to z Naszym doradcą!

Wróżbitka Amber

Znak zodiaku panna

Panna (24.08 -23.09), HOROSKOP NA STYCZEŃ 2017

Sytuacja ogólna
Na drodze osób spod znaku Panny mogą pojawić się trudności. Może się okazać, że jakiś ważny dla nich projekt lub życiowy aspekt zacznie się sypać i mimo wszelkich starań nie uda się go uratować przed zupełną ruiną. W takiej sytuacji warto rozsądnie przewartościować swoje podejście do tematu. Nie należy uparcie trzymać się czegoś, co nie ma przyszłości, ani rozpaczać, że się skończyło. Zdecydowanie lepiej będzie wyciągnąć wnioski z tej porażki i poznać jej przyczyny, które najprawdopodobniej leżą u podstaw. Wiedza ta pozwoli Pannom uniknąć podobnych upadków w przyszłości i będzie cenną lekcją życia.

Sprzyjające okoliczności
Zodiakalnym Pannom w styczniu sprzyjać będzie Merkury. Da im ona czas na regenerację sił po ciężkich chwilach, zapewni osłonę przed zawieruchami życia i natchnie je weną do układania planów na przyszłość. Panny będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Ostrzeżenie
Ostrzeżenie przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we własny świat. Zachowanie równowagi między duchowością, a materialną stroną życia może w tym czasie być trudne. Panny nie powinny zatracać się we własnych myślach i emocjach, powinny bardziej skupić się na realnym świecie.

Wydarzenie miesiąca
W nadchodzącym miesiącu ważnym elementem życia Panien będzie podjęcie ryzyka. Decyzja, przed jaką staną będzie wymagała odwagi, jednak zważywszy na sprzyjające układy planet można wnioskować, że Panny zmienią swoje życie na lepsze. Uda im się pozbierać po tym co niekorzystne i obrócić sytuację na swoją korzyść.

Czekasz na prawdziwą miłość? Wróżka Ci powie, czego masz nie przegapić!

Wróżka Anna Bell

Znak zodiaku waga

Waga (24.09 - 23.10), HOROSKOP NA STYCZEŃ 2017

Sytuacja ogólna
Wagi skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym, budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany zamierzone przez Wagi. Wagi chętnie wesprą i posłużą dobrą radą każdego, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Sprzyjające okoliczności
Mocnym atutem Wag będzie umiejętność podejmowania słusznych i sprawiedliwych decyzji. Trafnie będą oceniały zarówno ludzi jak i sytuacje w jakich przyjdzie im się znaleźć. Jeśli same będą poddane ocenie mogą w niej wypaść pozytywnie i tym samym wywrzeć dobre wrażenie na oceniającym.

Ostrzeżenie
To, co może Wagom stanąć na przeszkodzie to niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Nie powinny podejmować niepotrzebnego ryzyka i zbytnio ufać swojemu szczęściu.

Wydarzenie miesiąca
Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla zodiakalnych Wag chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Planety zapewnią im ochronę w czasie regeneracji i dadzą czas na ułożenie nowego planu działania.

Jaki miesiąc przed Tobą? Tylko rozmowa z wróżką może Cię wyciągnąć z kłopotów!

Wróżka Windy

Znak zodiaku skorpion

Skorpion (24.10 - 22.11), HOROSKOP NA STYCZEŃ 2017

Sytuacja ogólna
Dla Skorpionów czas pełen miłości i dobrobytu. Styczeń będzie więc dla nich bardzo dobrym miesiącem. To świetny moment aby bez żali zakończyć bezowocne znajomości, pozbyć się złych wspomnień i uregulować zaległe sprawy. Dzięki temu Skorpiony przejdą przemianę, w wyniku której zyskają pewność siebie i nadzieję na przyszłość. To bardzo dobry czas dla związków uczuciowych.

Sprzyjające okoliczności
W styczniu mocną stroną zodiakalnych Skorpionów będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności jakie zaprezentują Skorpiony będą się wydawały wręcz magiczne. Nowy pomysł Skorpionów ma wielkie szanse powodzenia.

Ostrzeżenie
Ostrzegamy Skorpiony przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych  i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Skorpiony powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Wydarzenie miesiąca
Istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla Skorpionów czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia Skorpiony będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Wielka miłość nie nadchodzi? Dzięki wskazówkom wróżki znajdziesz ją, czas na rozmowę!

Wróżka Jula

Znak zodiaku strzelec

Strzelec (23.11 - 22.12), HOROSKOP NA STYCZEŃ 2017

Sytuacja ogólna
Na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku Strzelca będzie się bardzo dużo działo. Ruch i zmiany będą dobrze na nie działały. Szczególnie korzystny dla Strzelców byłby teraz wyjazd. Być może czeka je ciekawa podróż. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą Strzelce ze stagnacji i nudy.

Sprzyjające okoliczności
Strzelcom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach Strzelce mają szansę bardzo się rozwinąć jeśli tylko się skupią.

Ostrzeżenie
Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Strzelce powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Strzelce muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Wydarzenie miesiąca
Ważnym momentem w życiu Strzelców będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i zaufać sobie. Wówczas Strzelcom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Czyhają na Ciebie niebezpieczeństwa? Rozmowa z wróżką Ci pomoże!

Wróżka Enid

Znak zodiaku koziorożec

Koziorożec (23.12 - 20.01), HOROSKOP NA STYCZEŃ 2017

Sytuacja ogólna
Koziorożce będą szukały ścieżki do samopoznania i samodoskonalenia. Będą pilnie strzegły swoich sekretów i tajemnic i jednocześnie będą starały się zdobywać nową wiedzę z dziedziny, która je fascynuje. Koziorożcom dobrze przysłużę się ich intuicja. Być może posłuchają też rady mądrej kobiety z większym doświadczeniem.

Sprzyjające okoliczności
Dla Koziorożców styczeń oznacza dobre warunki do zakończenia wszelkich spraw, ich dążenia zakończą się sukcesem, który pozwoli im uzyskać wyższy poziom rozwoju, awansować lub przejść do kolejnego, ważnego dla nich etapu. Koziorożce zanim ruszą w dalszą drogę będą miały czas, by świętować i cieszyć się życiem.

Ostrzeżenie
Koziorożce nie powinny tak mocno się angażować i poświęcać  by osiągnąć wytyczony cel. Może to znacznie zaburzyć ich równowagę. Takie działanie na siłę może Koziorożce wyczerpać, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Mogą się też zniechęcić, aby rozwiązać problem należy się z nim skonfrontować i dać sobie czas na jego rozwiązanie.

Wydarzenie miesiąca
Koziorożce powinny w tym miesiącu szykować się na dużą zmianę, a to za sprawą Saturna. Coś w życiu Koziorożców skończy się definitywnie. Natura jednak nie znosu pustki i w puste miejsce natychmiast pojawi się coś nowego. Koziorożce czeka zakończenie projektu, pewnego życiowego etapu, lub znajomości.

Jak odnajdziesz Swoją drugą połowę? Nasz doradca Ci podpowie!

Wróżka

Znak zodiaku wodnik

Wodnik (21.01 - 19.02), HOROSKOP NA STYCZEŃ 2017

Sytuacja ogólna
Los da w tym miesiącu Wodnikom szansę na wprowadzenie diametralnych zmian w ich życiu. Wodniki chętnie podejmą ryzyko, dzięki któremu będą mogły odnieść sukces i wyrwać się z rutyny. Czasami zmiany są po prostu konieczne, niezależnie od ich przyczyn. Uparte pozostawanie w miejscu, choćby i bezpiecznym, może spowodować szkody. Rezultaty zmian zapowiadają się bardzo dobre.

Sprzyjające okoliczności
Wodnikom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Wodniki będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Wodnikom sprzyjać będzie zmiana miejsca i podróże.

Ostrzeżenie
Wodniki powinny w tym miesiącu uważać, by nie brać na siebie więcej zobowiązań niż będą w stanie zrealizować. Muszą mierzyć siły na zamiary i cierpliwie dążyć do obranego celu bez względu na napotykane trudności. Powinny mieć na względzie to, by kończyć sprawy, które zaczęły, a nie wymigiwać się od obowiązków, bo może to spowodować ich spiętrzenie.

Wydarzenie miesiąca
Ważny moment dla Wodników będzie wiązał się z ingerencją mężczyzny, który w jakiś sposób góruje nad Wodnikiem. Może to być ktoś starszy z rodziny albo przełożony lub mentor. Osoba ta będzie zajmowała wysokie stanowisko i cieszyła się prestiżem. Lubi narzucać swoje zdanie i egzekwuje realizację swoich poleceń. Jeśli Wodnik chciały by się sprzeciwić jego woli muszą to zrobić delikatnie. Jeśli zaś pragną jego wsparcia powinny niejako oddać się pod opiekę tej osoby.

Czekasz na wielką wygraną? Porozmawiaj z wróżką, dobrze Ci doradzi!

Jasnowidz Ewa

Znak zodiaku ryby

Ryby (20.02 - 20.03), HOROSKOP NA STYCZEŃ 2017

Sytuacja ogólna
Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla Ryb priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem Ryby najpierw powinny uporządkować swoje wnętrze, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Sprzyjające okoliczności
Rybom w tym miesiącu sprzyjać będzie wysoko postawiona kobieta. Może symbolizować mentorkę, przełożoną, matkę, albo oddaną przyjaciółkę. Osoba ta będzie popierała działania ryb i ich dążenia do wyznaczonego celu, jednak nie będzie się ze swoją pomocą narzucała. Sprzyjające okoliczności wiążą się także z najbliższą rodziną i domem. Ryby mogą liczyć na swoich bliskich.

Ostrzeżenie
Przesada nigdy nie jest dobra, nawet jeśli idzie o zachowaniu umiaru. Zodiakalne Ryby powinny zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania może spowodować, że ryby stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności Rybom nie zaszkodzi.

Wydarzenie miesiąca
Podjęcie kluczowej decyzji w ważnej kwestii będzie priorytetem wśród najistotniejszych spraw jakie Ryby mają w tym miesiącu do załatwienia. Być może czeka je ważny egzamin, będą czekały na ocenę swojego działania i wiążą z nią wielkie nadzieje. Sprawiedliwy osąd będzie dla Ryb bardzo ważny.

Szukasz pomocy? Życzliwa wróżka wskaże Ci drogę, zadzwoń do niej!

Wróżka Anastazja M