Horoskop tygodniowy od 02 lipca do 09 lipca 2017

Horoskop tygodniowy od 02 lipca do 09 lipca 2017

Najpopularniejszy horoskop na świecie, na podstawie grup krwi!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop od 02 lipca do 09 lipca 2017

Sytuacja ogólna:
W tym tygodniu osoby z grupa krwi "0" mogą liczyć na to, że otrzymają szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskają jasność sytuacji i będą mogły lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Będą musiały bronić swoich poglądów i ostrzega, aby z tego powodu nie wplątać się w otwarty konflikt.

Zdrowie:
Stan zdrowia będzie godny pozazdroszczenia. Obudzi się w w Tobie duch sportowej rywalizacji. Bedziesz mieć okazję wykazać się i sprawdzić swoją kondycję. Rywalizacja, do jakiej staniesz będzie miała czysto zabawowy charakter.

Uczucia:
W najbliższych dniach będziesz cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to energia, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca:
Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie wielką satysfakcję. Może pojawić się możliwość otrzymania wartościowego prezentu lub spadku. W życiu zawodowym spokój i finansowa stabilizacja. Korzystny wyrok sądowy.

Agrupa

Grupa krwi”A”

Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 02 lipca do 09 lipca 2017

Sytuacja ogólna:
Bedziesz mieć na swojej drodze drobne przeszkody. Musisz pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Przestroga przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Zdrowie:
Nieustanna walka z przeciwnościami losu nadszarpnie Twoje zdrowie. Życie w ciągłym stresie i niepewności może doprowadzić do rozstroju psychicznego wrażliwsze osoby. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawy krążenia i żylaki.

Uczucia:
Trudności w życiu uczuciowym. Mogą się w nim pojawić problemy i zmartwienia. Może nawet nastąpić zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Racjonalizm zabija uczucia, przez co wiele stracisz. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków.

Praca:
Ten tydzień będzie ciężki i wymagający, aby osiągnąć wymarzone stanowisko musisz nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągniesz poziom, do którego dążysz. Nie będzie to prosta droga, jednak wypracowany sukces okaże się trwały.

Bgrupa

Grupa krwi „B”

Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 02 lipca do 09 lipca 2017

Sytuacja ogólna:
Zaufaj Swemu rozumowi, myśl pozytywnie i nie robób niczego na siłę. W razie trudności najlepiej będzie zachować rozwagę i nieco odczekać, nie robić niczego pochopnie. Potrzebujes czasu dla siebie, odsunięcie się od Swoich bliskich i pozorny chłód może wzbudzać niepokój otoczenia.

Zdrowie:
Gdy miałaś/łeś problemy ze zdrowiem mozesz liczyć na jego znaczną poprawę. Osoby, które były w formie będą cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia:
Możesz wdać się w ognisty romans. Szczególnie osoby wolnego stanu mają w tym tygodniu dużą szansę na nową znajomość. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie da się z nią stworzyć długotrwałej relacji.

Praca:
Aby odnieść sukces sprawach zawodowych musisz działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskasz pozycję i szacunek środowiska zawodowego. Będziesz świetnie kierować zespołem i wspierać swoich protegowanych, budując silną pozycję zawodową. 

ABgrupa

Grupa krwi”AB”

Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop od 02 lipca do 09 lipca 2017

Sytuacja ogólna:
W tym tygodniu będziesz cieszyć się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Będziesz bardziej dojrzała emocjonalnie, opiekuńcza i chętna do niesienia pomocy bliskim.

Zdrowie:
Stan zdrowia może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory cieszyłaś/łeś się dobrym zdrowiem, to należy na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowałaś, to może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia:
Zmobilizuj się, aby zawalczyć o swój związek, gdyż ostatnimi czasy był nieco zaniedbany . W relacjach pojawią się trudności, ale nie są one poważnymi przeszkodami i pokonanie ich scementuje związek. Wolne osoby również czekają zmagania, które mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze.

Praca:
W pracy osoby z grupą krwii "AB" będą podejmowały nowe wyzwania i zdobywały nowe umiejętności. W nadchodzących dniach pojawią się przed nimi nowe możliwości i awans okaże się bliższy niż im się wydawało. Wszystkie te możliwości wymagają jednak ciężkiej i sumiennej pracy. Przyniesie ona wspaniałe efekty.

Najlepsze wróżki czekają na Ciebie! Tarot, runy, horoskop, jasnowiedzenie, numerologia!

Jasnowidz Ewa