Horoskop tygodniowy od 19 sierpnia do 25 sierpnia 2017

Horoskop tygodniowy od 19 sierpnia do 25 sierpnia 2017

Najpopularniejszy horoskop na świecie, na podstawie grup krwi!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”
Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop tygodniowy od 19 do 25 sierpnia 2017

Praca i finanse
W finansach zadbaj o wszystkie sprawy formalne, urzędowe i spadkowe. Uporządkuj wszystko, co związane z domem. Sprawdź, czy masz zapłacone rachunki. Czeka Cię też przypływ gotówki, który zainwestujesz w dom. W pracy wszystko poukładane, jeśli szukasz nowej, znajdziesz ją blisko domu.

Uczucia i związki
W miłości stanie na Twojej drodze energiczny mężczyzna, warto mu się przyjrzeć, bo to będzie początek czegoś nowego. Może być spod znaku, Barana, Lwa lub Strzelca. Dla panów zła wiadomość, mogą włożyć w szukanie miłości wiele energii i nic z tego nie wyniknie.

Zdrowie i kondycja
Zdrowie nie będzie Ci dopisywać, jeśli dopadła Cię choroba, to dopiero w przyszłym tygodniu całkiem się jej pozbędziesz. Dobry tydzień na rozpoczęcie skutecznej diety.

Agrupa

Grupa krwi”A”
Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop tygodniowy od 19 do 25 sierpnia 2017

Praca i finanse
Uważaj na sprawy finansowe. Ktoś Ci obieca „gruszki na wierzbie” i celowo wprowadzi w błąd. Ostrożnie inwestuj, kupuj czy wybieraj bank, bo teraz nie dopisze Ci szczęście. Może warto takie decyzje przełożyć na później? W pracy dodatkowe zajęcia bez dodatkowych pieniędzy, jeśli szukasz pracy, dobrze się zastanów nad każdą propozycją. Istnieje niebezpieczeństwo oszustwa.

Uczucia i związki
W miłości też musisz uważać, ktoś może okazać się nielojalny, więc miej oczy otwarte. Nie mów wszystkiego, co wiesz przyjaciółkom, bo któraś przekaże to dalej i kłopoty gotowe. W stałych związkach osoby z Twoją grupą krwi więcej będą mówić o pieniądzach, niż o uczuciach.

Zdrowie i kondycja
W zdrowiu dopadnie Cię powakacyjne zmęczenie. Uważaj na spadki ciśnienia. Możesz czuć słabość i zawroty głowy. Nie lekceważ tego.

Bgrupa

Grupa krwi „B”
Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop tygodniowy od 19 do 25 sierpnia 2017

Praca i finanse
Tydzień finansowo bardzo podobny do poprzedniego. Pieniędzy nie będzie, ani mniej, ani więcej. W pracy, jeśli masz jakieś sprawy do rozstrzygnięcia, okaże się, że wszystko zakończy się na Twoja korzyść. Dla szukających pracy teraz będzie propozycja, ale rozpoczęcie pracy nie wcześniej niż w listopadzie.

Uczucia i związki
W uczuciach nie szykuj się na duże zmiany. Nic nowego się nie pojawi, trzeba poczekać. W związku też należy uważać, bo partner może zaproponować, abyście odpoczęli od siebie. To nie wróży nić dobrego. Gdy czekasz na jakiś znak od ukochanej osoby teraz go nie otrzymasz.

Zdrowie i kondycja
W zdrowiu uważaj, mogą Cię dopaść problemy żołądkowe. Mozę warto zwrócić się z tym do lekarza? Będzie konieczność przejścia na dietę.

ABgrupa

Grupa krwi”AB”
Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop tygodniowy od 19 do 25 sierpnia 2017

Praca i finanse
Na finanse uważaj, ktoś może celowo wprowadzić Cię w błąd, ostrożnie ze wszelkimi zakupami. Dla prowadzących własną działalność, zła wiadomość, na rynku pokaże się konkurencja, która wejdzie Ci w drogę, warto się na to przygotować. W pracy uważaj na współpracowników, każdy dba o swój interes, uważaj co mówisz o szefie, ktoś mu doniesie.

Uczucia i związki
W uczuciach będzie się działo, ale tylko dla tych osób, które będą wyjeżdżały za granicę. W podróży szansa na poznanie kogoś interesującego. Gdy nigdzie się nie wybierasz, masz szanse na poznanie cudzoziemca i kto wie, miłość gotowa?

Zdrowie i kondycja
W zdrowi uważaj na dolegliwości związane z kręgosłupem. Staraj się go nie przeciążać praca i siedzącym trybem życia. Chyba najwyższy czas podejść do tematu poważnie i iść na rehabilitację, lub zapisać się na basen.

Wróżka online czeka na Ciebie! Tarot, runy, horoskop, numerologia!

Wróżka Ewa