Horoskop tygodniowy od 11 sierpnia do 18 sierpnia 2017

Horoskop tygodniowy od 11 sierpnia do 18 sierpnia 2017

Najpopularniejszy horoskop na świecie, na podstawie grup krwi!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”

Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop tygodniowy od 11 sierpnia do 18 sierpnia 

Praca i finanse
W tym tygodniu możesz się wykazać, będzie przed Tobą postawione zadanie, któremu podołasz z wysiłkiem ale bez większych problemów. Planowanie wiosennego remontu w domu zacznij już teraz ze szczególnym uwzględnieniem finansów, ale powinno się udać.

Uczucia i związki
Możesz się spodziewać, ze wcześniej zaplanowane spotkanie nie dojdzie do skutku i będzie to dla Ciebie niespodzianka nie do końca miła. Nie opowiadaj też wszystkiego o swoim życiu osobistym przyjaciołom, bo z biegiem czasu dowiesz się, ze nie wszystkim można ufać.

Kondycja i zdrowie
Osoby z grupą krwi "O" powinny w tym tygodniu szczególnie uważać na problemy z zatokami, a co za tym idzie katarem alergicznym.

Agrupa

Grupa krwi”A”

Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop tygodniowy od 11 sierpnia do 18 sierpnia 

Praca i finanse
Tydzień niestety pełen wydatków i do tego niespodziewanych. W pracy niestety też chaos, jeśli chcesz coś wynegocjować lub ustalić, to nie w tym tygodniu. Dla szukających pracy dobra wiadomość, coś interesującego na horyzoncie, ale uwaga, duża konkurencja.

Uczucia i związki
Stara miłość nie rdzewieje, osoba z Twoje przeszłości może się do Ciebie odezwać. Ognistego romansu z tego nie będzie, ale miłe spotkanie jak najbardziej. W stałych związkach tydzień raczej nijaki, ani się nie pokłócicie ani nie spędzicie romantyczniej kolacji przy świecach.

Zdrowie i kondycja
Lato odchodzi, więc czas wziąć się za siebie. Ostatni dzwonek na rozpoczęcie diety odchudzającej, czy wizytę u kosmetyczki.

Bgrupa

Grupa krwi „B”

Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop tygodniowy od 11 sierpnia do 18 sierpnia 

Praca i finanse
W tym tygodniu staraj się szczególnie sumiennie wypełniać Swoje zadania, bo ktoś ma na Ciebie oko. Niekoniecznie musi być to szef, równie dobrze może poinformować szefa Twój współpracownik i będzie to cios z niespodziewanej strony. Nie wszyscy są ci tak życzliwi jak myślisz. Uwaga, może Ci się trafić niewielka wygrana, na otarcie łez.

Uczucia i związki
Nie będziesz mieć wpływu na to, co się będzie działo. Ktoś się na Ciebie obrazi a ty nie będziesz wiedzieć dlaczego. Staraj się przejść nad tym do porządku dziennego, bo tym tygodniu i tak tego nie wyjaśnisz. Dla samotnych dobra wiadomość, ktoś bardzo interesujący na horyzoncie.

Zdrowie i kondycja
Zdrowie w tym tygodniu będzie Ci dopisywało i oby tak dalej.

ABgrupa

Grupa krwi”AB”

Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop tygodniowy od 11 sierpnia do 18 sierpnia

Praca i finanse
W pracy w tym tygodniu staraj się nie zajmować stanowiska w sytuacjach konfliktowych. Będą to sprawy, które do końca Cię nie dotyczą i mieszanie się w nie będzie niewskazane. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, może się okazać, że to wygrasz, tylko zachowaj się mądrze. Szukanie nowej pracy też będzie szło dobrze, nie przegap okazji.

Uczucia i związki
Ktoś Cię zaskoczy w bardzo miły sposób. Będzie okazja do spotkań i wspomnień. Czekanie na osobę, która Cię lekceważy nie ma sensu. Może czas podjąć decyzję? W tym tygodniu przyjdzie Ci ona łatwiej, więc warto się zastanowić. W stałych związkach niewielkie konflikty.

Zdrowie i kondycja
Musisz uważać na stawy i kręgosłup. Nie podejmuj działań, które przeciążają Twój organizm.

Wróżka czeka na Twoje pytania, zadzwoń! Horoskop, tarot, numerologia, astrologia!

Wróżka Enid