Waga 2016

Waga 2016

Praca i pieniądze
Do lata musisz skupić się na rozwoju, dokształcaniu, co zaowocuje jesienią znaczącą poprawą sytuacji materialnej. Natomiast już w okolicach maja, Twoja ambicja zostanie zaspokojona. Bardzo prawdopodobny awans i lepsza sytuacja zawodowa. Gdy nie masz pracy, to od kwietnia znakomity czas na jej znalezienie. Praca „u siebie" przyniesie nowe wyzwania, co prawda więcej koniecznych wydatków, ale zwrócą się one szybciej niż myślisz.

Uczucia i związki
Gdy jesteś samotny, to pierwsza połowa roku upłynie pod znakiem znajomości, do których będziesz mieć jakieś "ale", co oczywiście nie wyklucza miłego romansu bez zobowiązań. Jesienią Jowisz pomoże Ci w nawiązaniu nowych kontaktów, wtedy właśnie masz szanse na miłość .Gdy jesteś w związku i potrzebujesz jakiejś odmiany, to postaraj się coś zmienić, ale wspólnie z partnerem. Uważaj, by nie podejmować pochopnych decyzji, których możesz potem żałować.

Zdrowie
Saturn w tym roku wyraźnie sprzyja wszelkim kuracjom wymagającym samozaparcia, cierpliwości, czy wytrwałości, na przykład dietom odchudzającym, czy ćwiczeniom, które trzeba konsekwentnie powtarzać. Na zdrowie nie będziesz narzekać, ale pamiętaj, by nie zaniedbywać snu. W drugim kwartale możesz mieć nieco obniżoną odporność, więc pomyśl o tym, by w Twojej diecie było więcej warzyw i owoców, szczególnie tych zawierających witaminę C.