Horoskop astrologiczny dla znaku Wagi na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Wagi na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Wagi na rok 2017

Prognoza ogólna

Rok nie zacznie się dobrze. Merkury w retrogradacji zmusi osoby spod znaku Wagi do rozwiązywania starych problemów, szczególnie w sferze relacji rodzinnych. Będzie to niosło ze sobą wyczerpanie psychiczne, a Wagi nie są odporne na stres. Pluton będzie w tym znaku niósł potężną siłę transformacji. Stare się kończy, nowe się zaczyna. Wagi muszą być na to przygotowane. Uran w opozycji przez cały rok będzie niósł zmiany, do których Wagi muszą się przystosować. Tylko zaakceptowanie nowych sytuacji pozwoli na osiągniecie sukcesu. Myślą przewodnią dla Wag w tym roku jest: nie walcz, myśl. Pomoże w tym Saturn, który da temu znakowi, pewną elastyczność i bardziej filozoficzne podejście do życia. W lutym i w marcu, Wagi poczują zbawienne wpływy Jowisza, który zawsze potrafi ustabilizować sytuację. Zmiany będą i to duże, wrodzona potrzeba harmonii, wpisana wręcz w znak Wagi, bardzo na tym ucierpi.

Praca i finanse

Wykorzystaj początek roku do złapania „gruntu pod nogami”. Jowisz Ci w tym pomoże, chcesz awansować, zmienić pracę, rób to teraz, albo nigdy. Od kwietnia wszelkie gwałtowne działania będą zbyt ryzykowne. Zmiany dziejące się wokół Ciebie, mogą zaskakiwać. Wybrniesz ze wszystkiego dzięki sztuce dyplomacji. Tylko spokój może Cię uratować. W tym roku niezdecydowane Wagi, mogą być wręcz zmuszone do zmiany kierunku, jeśli do nich należysz, przygotuj się. Pamiętaj, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W następnym roku, planety Ci „odpuszczą”. Z finansami postępuj ostrożnie, będzie stały dopływ pieniądza, ale też szykują się niespodziewane wydatki. Musisz mieć to na uwadze.

Uczucia i związki

W styczniu będzie nerwowo. Wszystkie nawarstwione problemy w Twoich relacjach osobistych, dojdą do głosu. Nastąpi oczyszczenie atmosfery. Związki, które wcześniej nie rokowały na przyszłość, mogą ulec zakończeniu. Tę decyzję podejmiesz Ty, mimo wcześniejszych wahań. Powiesz „raz kozie śmierć”, i postawisz na Siebie. Może Ci się zdarzyć w tym roku gwałtowne uczucie, które przejdzie przez Twoje życie, jak wiosenna burza. Szybko się zacznie i szybko skończy. Postaraj się zachować miłe wspomnienia. To nie będzie rok budowania nowych związków na całe życie, raczej rok na namiętny romans. Wenus w Twoim znaku, zawsze Ci daje przewagę nad partnerem. To Ciebie kochają, i Ty decydujesz, czy chcesz być w związku dalej. W tym roku podejmiesz zaskakujące decyzje.

Zdrowie i kondycja

Pamiętaj o Swoim słabym układzie kostnym i delikatnej konstrukcji. Rok będzie nerwowy i Uran w Twoim znaku nie da Ci o tym zapomnieć. Jest on w astrologii odpowiedzialny za układ nerwowy i pracę umysłową. Możesz mieć chwile silnego osłabienia i czuć, że energia z Ciebie ucieka. Gdyby pojawiły się kłopoty z pamięcią, zadbaj o dobre dotlenienie mózgu i częste spacery. Nic tak nie wycisza, jak kontakt z naturą. Pluton w Twoim znaku przypomni Ci o nerkach. W razie najmniejszych problemów, biegnij do lekarza.

Podsumowanie:
Rok przepełniony potężną siłą transformacji. Jedno będzie Ci się kończyć, a drugie zaczynać. Będzie to dotyczyło każdej sfery życia, pracy, finansów i uczuć. Dbaj o zdrowie będzie Ci bardzo potrzebne. Pamiętaj, po każdej burzy, wygląda słońce. Im bliżej końca roku, tym bardziej będziesz rozumieć, dlaczego tak się dzieje. Wyciągnij wnioski na przyszłość, a wszystko skończy się dobrze.