Horoskop dla Wagi na luty 2017

Horoskop dla Wagi na luty 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Wagi na luty 2017

wagadobre

Waga 24.09 - 23.10

W tym miesiącu na pierwszym planie będą uczucia. Staraj się zachować zdrowy rozsądek, bo uwaga płci przeciwnej będzie wybitnie skupiona na Tobie. Postaraj się, aby nie przewróciło Ci się w głowie. Poczujesz w Swoim życiu bardzo pozytywną energię emocjonalną. Ostrożnie z jazdą samochodem, szczególnie w połowie miesiąca, to dotyczy wszystkich znaków.

Praca i finanse
Będziesz Sobie radzić ze wszystkim i ze wszystkimi. Nawet jeśli zdarzą się niedociągnięcia czy problemy, wybrniesz z nich dzięki urokowi osobistemu. Zdajesz Sobie sprawę, że nie wszyscy Cię w pracy lubią, ale w tym miesiącu nie musisz się tym przejmować. We wszystkich negocjacjach wygrasz, więc ich nie unikaj. Walcz o Swoje.

Uczucia i związki
W lutym wszystko będzie dla Ciebie możliwe. Nikt nie oprze się Twojemu urokowi. Przecież Waga to znak najładniejszych ludzi, posiadających najlepszy gust. Tylko teraz możesz otrzymać znak do wielkiego romansu. Nie zapomnij o zdrowym rozsądku. Komplementy będą się na Ciebie sypać z każdej strony.

Zdrowie i kondycja
Będziesz świetnie wyglądać i świetnie się czuć. Czego chcieć więcej? Nie przesadź tylko z życiem towarzyskim, zarwane noce zawsze mają swoje konsekwencje.

Jaki miesiąc przed Tobą? Tylko rozmowa z wróżką może Cię wyciągnąć z kłopotów!

Wróżka Jula