Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 1

Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 1

Wibracja 1 - Milioner

kipper13

Pewność i bezpieczeństwo finansowe

Ambitnym, aktywnym, niezależnym i przedsiębiorczym jedynkom będzie patronować w miesiącu marcu karta Milionera, która przepowiada Wam pewność i bezpieczeństwo finansowe oraz szansę rozwoju zawodowego i perspektywę poprawy sytuacji materialnej. Pamiętajcie drogie jedynki aby w tym m-cu postawić przede wszystkim na działanie, gdyż wasza obecna przedsiębiorczość i aktywność bardzo się Wam opłaci i zaowocuje w przyszłości. Będziecie mieć teraz niezwykły zmysł do interesów oraz umiejętność oddziaływania na innych, więc spróbujcie wykorzystać te cechy jak najlepiej.

Jedynki, które szukają pracy mają szansę ją dostać, należy tylko aktywnie jej poszukiwać. Te z Was, które prowadzą własną firmę mogą liczyć na zyski i obroty, zyskowne transakcje finansowe. Ci którzy myślą o założeniu swojej działalności mają ku temu zielone światło, a jeśli się staracie o kredyt czy pożyczkę otrzymacie odpowiedź pozytywną. Wszystkim pozostałym pomyślna karta Milionera wróży po prostu poprawę finansową, niezależnie od tego w jakiej obecnie sytuacji się znajdują. Zapowiada także dobre wiadomości w finansach i przelew pieniężny.

Rada od Milionera: postaw na swoją inteligencję, wcielaj w życie swoje pomysły, bądź aktywny i przedsiębiorczy, dokształcaj się, negocjuj warunki finansowe, upominaj się o podwyżkę, inwestuj w wiedzę, nowe technologie, na giełdzie itp., unowocześniaj, idź z duchem czasu, bo w tym miesiącu pojawią się możliwości o większym potencjale rozwojowym, których nie wolno przegapić.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Zadzwoń do wróżki i sprawdź, czy zostaniesz milionerem!

fortuna