Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 2

Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 2

Horoskop finansowy dla osób o wibracji urodzeniowej 2

Wibracja 2 – Pani i Pan

kipper1

Ważna kluczowa postać

Wrażliwym, intuicyjnym jednakże wiecznie niepewnym i wciąż wahającym się dwójkom do szczęścia zawsze potrzebna jest bliskość i wsparcie drugiej osoby zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Bardzo potrzebują drugiego człowieka obok siebie w każdej sferze życia. To osoby urodzone do współpracy z innymi, do pracy w grupie, w zespole, w parze czują się najlepiej. Drogie dwójki w miesiącu marcu kartami Wam patronującymi są karty osobowe Pana i Pani, które mówią, iż wasze powodzenie zawodowo-finansowe będzie ściśle zależne od ważnej męskiej dla Pań i damskiej dla Panów postaci w waszym otoczeniu. Może to być wasz partner, szef, manager, wspólnik/wspólniczka lub ważna osoba z którą ściśle współpracujecie lub prowadzicie negocjacje czy biznes.

Pamiętajcie: Łącząc siły z drugą osobą odniesiecie dużo większy sukces niż działając w pojedynkę, warto więc zabiegać o współpracę z kimś na kim Wam zależy. Nie zniechęcajcie się bo osoba ta jest Wam przychylna, będziecie mogli liczyć na wsparcie i pomoc ze strony innych w kwestiach zawodowo-finansowych, trzeba tylko bardziej uwierzyć w siebie. Szukający pracy będą mogli liczyć na spotkanie służbowe z ważną osobą, które może okazać się kluczowe dla ich dalszej kariery.

Rada od Pani i Pana: Uwierz w siebie, słuchaj własnej intuicji ona Cię nigdy nie zawiedzie, nie zniechęcaj się, nastaw się i szukaj współpracy z innymi ludźmi oraz pracy w grupie, bo będzie ona dla Ciebie wyjątkowo korzystna.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Sprawdź, czy wszystko Ci się uda i porozmawiaj z wróżką!

fortuna