Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 3

Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 3

Horoskop finansowy na marzec dla osób o wibracji urodzeniowej 3

Wibracja 3 – Oczekiwanie

kipper28

Zastój finansowy

3-ki w numerologii uchodzą za urodzonych szczęściarzy, którzy jednak mogą nie doceniać w pełni tego co mają. A z reguły powodzi im się dobrze. W finansach niezbyt odpowiedzialne i rozrzutne bo lubią otaczać się ładnymi rzeczami i wydawać pieniądze na przyjemności nie szczędząc na nie pieniędzy Niestety drogie 3-ki karta Oczekiwania wróży Wam w m-cu marcu zastój finansowy, wasze zasoby się nie powiększą a jak będziecie lekką ręką wydawać pieniądze mogą się jedynie skurczyć. Jeśli wyczekujecie poprawy finansowej czy większych obrotów musicie uzbroić się w cierpliwość, gdyż nie będziecie mieć większego wpływu na rozwój wypadków, a wasza sytuacja finansowa będzie zależna od czynników zewnętrznych i innych osób.

Wasze plany i życzenia drogie 3-ki jeszcze w tym miesiącu się nie zrealizują, jeśli czegoś z tęsknotą wyczekujecie będzie mieć to opóźnienie. Dla szukających pracy: przerwa w działaniu, dalsze oczekiwanie, brak ruchu naprzód. Nie jest to również dobra pora na zmianę pracy czy nowe inwestycje finansowe, zalecana także większa ostrożność w podejmowanych działaniach biznesowych.

Rada od karty Oczekiwania: Wykorzystaj dany Ci teraz czas na odpoczynek i ułóż sobie konkretny plan działania, jednak zachowaj swoje plany w tajemnicy. Obecnie i tak nic nie przyspieszysz, a forsowanie sprawy na siłę i tak nic nie zmieni. Powstrzymaj się więc od działania lub działaj niezbyt pospiesznie, w tym miesiącu nie ma co liczyć na jakiekolwiek zmiany, to czas przestoju, oczekiwania i przeczekania – sytuacja pozostanie taką jaką jest.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Sprawdź, czy masz na co czekać, porozmawiaj z doradcą!

fortuna