Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 4

Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 4

Horoskop finansowy dla osób o wibracji urodzeniowej 4


Wibracja 4 – Spotkanie

kipper4

Owocne spotkania biznesowe

Poukładanym, pracowitym i zorganizowanym czwórkom pomyślna karta Spotkanie przepowiada w m-cu marcu korzystny obrót spraw finansowych i zawodowych. Możecie spodziewać się biznesowych spotkań, rozmów z szefem, zebrań, konferencji, narad czy prezentacji. Szukającym pracy karta Spotkania przynosi spotkanie rekrutacyjne z szansą na pozytywny rezultat. Warto także udać się do biura pośrednictwa pracy lub osobiście roznosić cv do miejsc, które Was interesują, bo będzie to dla Was owocne. Jeśli natomiast wybieracie się do banku, wizyta ta będzie dla Was korzystna – załatwicie to o co się staracie.

Pamiętajcie drogie czwórki, że Wasze finanse będą w tym miesiącu zależne od innych ludzi, spotkań z nimi, negocjacji finansowych i wspólnie podejmowanych decyzji. Jeśli prowadzicie własną firmę, co dla czwórek jest niezwykle korzystne, klienci Wam dopiszą, możecie także liczyć na wzrost finansów i zyski. Pozostałe czwórki będą intensywnie pracować z innymi, widać harmonijne kontakty interpersonalne, pracę zespołową, współpracę i miłą atmosferę pracy.

Rada od karty Spotkania: Bądź otwarty na nowe osoby, które wkraczają w Twoje życie. Staraj się spotykać ludzi, oferować im swoje usługi lub swoją kandydaturę, poszukuj nowych kontaktów zawodowych, bo będą one teraz dla Ciebie naprawdę korzystne.

Czy współpraca Ci się uda, zapytaj doradcy!

fortuna