Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 5

Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 5

Horoskop finansowy na marzec dla osób o wibracji urodzeniowej 5

Wibracja 5 – Dziecko

kipper18

Małe przychody

Energicznym, ruchliwym i zmiennym piątkom patronuje w miesiącu marcu karta Małego Dziecka, która określa Wasze finanse jako małe, niestałe i niestety ulotne. Miesiąc ten nie będzie sprzyjał stabilizacji finansowej, zalecana duża rozwaga w zarządzaniu własnymi pieniędzmi, bo możecie drogie piątki w swoim nieustającym pędzie przed siebie i zapalaniu się wciąż do nowych pomysłów mieć tendencję do lekkomyślności i pakowaniu się w niepewne interesy. Szukający pracy mają szansę znaleźć pracę tymczasową, coś czego nie będę wykonywać przez dłuższy czas lub pracę o zupełnie nowym profilu zawodowym.

Jeśli myślicie o nowym biznesie, karta dziecka mówi, że możecie zainwestować tylko pod warunkiem, jeśli inwestycja jest pewna i stabilna, przy jakimkolwiek ryzyku i niepewności – nie podejmujcie teraz nowych działań. W obecnej pracy mogą być Wam powierzone nowe obowiązki, zadania, projekty, możecie zacząć uczyć się czegoś nowego. Możecie również wpaść na jakiś nowy pomysł, doznać olśnienia i entuzjastycznie zapalić się do nowej inicjatywy, choć w perspektywie czasu może okazać się to słomianym zapałem niestety.

Rada od Dziecka: Bądź otwarty na nowe rzeczy, jednak nie będąc przy tym lekkomyślnym. Nie bój się zacząć od nowa, ryzykuj z umiarem, bądź kreatywny i stwórz w swoim życiu coś zupełnie nowego. Ucz się nowych rzeczy, dokształcaj, nabieraj doświadczenia – w przyszłości to zaprocentuje.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Czy uda się przetrwać finansowo ten miesiąc, podpowie Ci wróżka!

fortuna