Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 6

Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 6

Horoskop finansowy na marzec dla osób o wibracji urodzeniowej 6

Wibracja 6 - Osoba wojskowa

kipper22

Stabilizacja i porządek w finansach

Ciepłym, wrażliwym, uczuciowym i rodzinnym szóstkom patronuje w miesiącu marcu karta Osoby wojskowej, która wprowadzi dyscyplinę, ład i porządek do Waszych finansów. Będą one pod pełną kontrolą, stabilne i bezpieczne a rachunki w pełni zaplanowane i uporządkowane. Na polu zawodowym możecie mieć do czynienia z wymagającym szefem-służbistą lub ścisłym regulaminem i procedurami w pracy.

Będziecie odpowiedzialne i obowiązkowe lub zostanie Wam to narzucone z góry, niestety nie widać luzu w pracy, raczej sztywną atmosferę. Szukającym pracy karta Osoby wojskowej przepowiada rozmowę kwalifikacyjną z bardzo wymagającą osobą – lepiej się do niej przygotujcie zawczasu i nie zapomnijcie o odpowiednio schludnym, skromnym wyglądzie oraz porządku w dokumentach.

Rada od Osoby wojskowej: Bądź bardziej zdecydowany i nieugięty. Śmiało podążaj za swoimi celami i ambicjami, przejmij pełną kontrolę nad własnym życiem. Sam sobie bądź generałem, wprowadzając w swoje życie ład i porządek na każdym polu. Zacznij od dokładnego wysprzątania przestrzeni wokół siebie.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Sprawdź, czy uporządkujesz Swoje finanse, skonsultuj to z doradcą!

fortuna