Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 8

Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 8

Horoskop finansowy na marzec dla osób o wibracji urodzeniowej 8

Wibracja 8 – Zmartwienia i Troski

kipper32

Zmartwienia o pieniądze

Ambitnym, przedsiębiorczym, odważnym i zdecydowanym ósemkom miesiąc marzec zupełnie nie będzie sprzyjał w finansach oraz biznesie. Karta Zmartwień i Trosk przepowiada dużo stresu, zmartwień i niepowodzeń finansowych, możliwa również kłótnia o pieniądze. Drogie ósemki wstrzymajcie się w tym m-cu z wszelkimi inwestycjami finansowymi, nie pożyczajcie pieniędzy, gdyż możecie być narażeni na straty w biznesie a nawet mieć poważne problemy z wypłacalnością lub wywiązaniem się ze swoich zobowiązań finansowych. Karta ta często pokazuje ryzyko i strach o utratę pracy lub pozycji na rynku, dużą konkurencję, nerwową i napiętą atmosferę w obecnym miejscu zatrudnienia, wymuszanie i presję na pracownikach.

To trudna karta. Osobom poszukującym pracy pokazuje dalsze bezrobocie i bezskuteczne jej poszukiwanie. Z nowych planów także nic nie wyjdzie, sytuacja zawodowo-finansowa niestety nie będzie dobra i w tym miesiącu nie widać możliwości jej poprawy. Jeśli już jest źle, lepiej nie będzie, co więcej marzec może Wam przynieść drogie ósemki jeszcze więcej stresu i finansowych trosk.

Rada od karty Zmartwień i trosk: Karta przestrzega przed złością, stresem, kłótnią, kłopotami i problemami. Aby zmniejszyć napięcie nie oczekuj zbyt wiele ani od siebie ani od innych. Staraj się również być opanowany, wtedy dużo łatwiej zniesiesz to co Cię spotyka.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

W radzeniu sobie z kłopotami może Ci pomóc tylko wróżka!

fortuna