Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 9

Horoskop finansowy na marzec dla wibracji 9

Horoskop finansowy na marzec dla osób o wibracji urodzeniowej 9

Wibracja 9 – Smutna Wiadomość

kipper14

Finansowy kłopot

Wrażliwe, dobre i emocjonalne dziewiątki czeka w miesiącu marcu niestety kłopot finansowy oraz niekorzystne wieści w finansach np. duży rachunek, większy wydatek, odmowa kredytu czy pożyczki, spodziewane pieniądze nie nadejdą, zadłużenie do spłaty. Generalnie Wasza sytuacja finansowo-zawodowa drogie dziewiątki może przyprawiać Was o przygnębienie, smutek, rozczarowanie a nawet frustrację. Możecie być skonfrontowani z niewygodną prawdą, której nie chcielibyście usłyszeć, informacje jakie do Was wkrótce nadejdą nie będą takie jakie byście chcieli usłyszeć, nie tego się spodziewacie.

Jako osoby bardzo wrażliwe macie skłonność do użalania się nad sobą i pesymizmu, charakteryzuje Was postawa raczej postawa bierna i pasywna – czekacie co Wam przyniesie los. Jednakże drogie dziewiątki pewne rzeczy trzeba po prostu zaakceptować i iść dalej. Jeśli obawiasz się złych wiadomości, nie będą one aż tak złe jak myślisz. Dla poszukujących pracy karta przepowiada brak nowego zatrudnienia, oczekiwane wieści np. po rekrutacji będą niestety niekorzystne. Zarówno sprawy zawodowe jak i finansowe nie potoczą się po Waszej myśli, nie widać radości ze stanu posiadania, z czegoś trzeba będzie zrezygnować a kłopot jaki się pojawi wymagać będzie szybkiego rozwiązania.

Rada od karty Smutna Wiadomość: Karta ta radzi aby ponownie rozpatrzeć swoje życzenia i plany, zaakceptuj, że coś Ci nie wyszło, odpuść sobie i zrób miejsce na coś zupełnie nowego i lepszego.

Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

W pokonaniu trudności pomoże Ci rozmowa z wróżką!

fortuna