Wodnik 2016

Wodnik 2016

Praca i finanse
W tym roku w stabilne układy zawodowe dla pracujących na etacie. Niewiele zmian, również niewiele wyzwań, jeśli szukasz pracy, to wyjątkowo dobrymi miesiącami są: luty, marzec i kwiecień. Możliwość dodatkowego zarobku latem. Gdy chcesz założyć własną firmę, to rozpocznij tę działalność po wakacjach. To samo dotyczy osób mających własną firmę, ale chcących ją rozwijać. Dobre rokowania finansowe już od marca.

Uczucia i związki
Pierwsza połowa roku dla samotnych Wodników pod znakiem nowych, interesujących kontaktów towarzyskich, które jednak nie wyjdą poza ewentualne romanse. Dopiero jesienią spotkasz kogoś z kim zechcesz ułożyć sobie szczęśliwą przyszłość. Wodniki będące w trudnych związkach, powinny poświęcić więcej czasu i uwagi partnerowi, a wtedy nieporozumienia da się wyjaśnić, ku obopólnemu zadowoleniu. Nie podejmuj pochopnych decyzji.

Zdrowie
Uran w znaku ognistego Barana, i Mars w Skorpionie, każą przypuszczać, że cierpliwość nie będzie Twoją mocną stroną. Może Ci brakować spokoju i właściwego rozeznania sytuacji. Mogą pojawić się bóle głowy, lub oczu. Staraj się ograniczyć picie kawy, która dodatkowo może Cię pobudzać. Uzupełniaj magnez i cynk. Staraj się znaleźć czas na ćwiczenia relaksacyjne. Latem uważaj na słońce, bo w tym roku, nie będzie szczególnie dla Ciebie łaskawe.