Horoskop astrologiczny dla znaku Wodnika na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Wodnika na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Wodnika na rok 2017

Prognoza ogólna

Rok zapowiada się dobrze. Wodniki lubią żyć w szalonym tempie, a ten rok naprawdę będzie zwariowany. Sprawi to Uran w tym znaku. Wszystko nabierze przyspieszenia, niespodziewane zdarzenia będą pędziły, jedne za drugim. Zdarzenia zaskakujące, ale pozytywne. Nastąpią motywujące zmiany w życiu. Wodniki, jak żaden inny znak, będą mogły wyrażać Siebie i Swoją bujną indywidualność. Nie będzie dla nich przeszkód, nie do pokonania. Mały rozbieg i już mkną dalej. Do marca Jowisz w trygonie w tym znaku, wprowadzi harmonię, ład i dobrobyt. Dobra passa, szczęście i powodzenie, pchające się drzwiami i oknami. Szczególnie będzie to dotyczyło Wodników urodzonych pomiędzy 31 stycznia a 9 lutego. Mimo dużego pospiechu, stabilizacja Wodników nie będzie zagrożona, a to dzięki Saturnowi patronującemu temu znakowi przez cały rok. Szalone i nieobliczalne Wodniki, będą o dziwo, dużo bardziej odpowiedzialne. Każde przedsięwzięcie doprowadzą do końca.

Kariera i pieniądze

Brakuje Ci pieniędzy? Zagraj w styczniu w grę losową, może Ci dopisać szalone szczęście. Teraz, albo nigdy, tylko nie zapomnij. W tym roku w sprawach zawodowych możesz góry przenosić. Dostaniesz wszystko co zechcesz. Awans, pieniądze, pokój z widokiem na morze, dostaniesz wszystko o czym zamarzysz. Rozpoczęcie działalności (jeśli się zastanawiasz), w tym roku bardzo wskazane. Ściany będą Ci pomagać. Każdy pomysł jest dla Ciebie możliwy do zrealizowania. Postaraj się tylko nie łapać „kilku srok za ogon”. Nie starczy Ci czasu. Będziesz żyć w szalonym pędzie, ale też w poczuciu dobrze spełnionych obowiązków. Tak trzymaj!

Uczucia i związki

W pracy zamieszanie, a w życiu osobistym cisza, spokój i harmonia. Sprawią to zbawienne wpływy Jowisza. Lubisz gdy w związku, coś się dzieje, ale doceń te chwile prawdziwego szczęścia. Stały związek, jeśli go posiadasz będzie jeszcze bardziej stały i bezpieczny. Dogadacie się między sobą w lot. Wspólne wyjazdy, piękne wschody słońca. Dla samotnych Wodników, też dobre wiadomości. Możesz spotkać w tym roku, kogoś bardzo interesującego. Pamiętaj, to będzie znajomość na długie lata, staraj się nie rozsadzać tego związku od początku, Swoją szaloną energią. Ta osoba da Ci szczęście i poczucie wolności.

Zdrowie i kondycja

Energia będzie Cię rozsadzać, musisz uważać i szukać chwil odpoczynku. Rok będzie bardzo dobry, ale od nadmiaru szczęścia, też można zwariować. W tym roku zwróć szczególną uwagę na wątrobę i woreczek żółciowy, mogą się niespodziewanie odezwać. Pamiętaj o odpowiednim odżywianiu, często nie zwracasz uwagi na to, co jesz, a to nie jest dobry zwyczaj. Możesz też w tym roku bardziej narażać się na urazy i mechaniczne uszkodzenia, nie biegaj tak szybko.

Podsumowanie:
Bardzo dobry rok pod każdym względem. Planety wesprą Cię w każdej sferze życia. Awans, pieniądze, nowa działalność, wszystko jest możliwe. W życiu osobistym spokój i harmonia, szanse na stały związek. Zwróć szczególną uwagę na styczeń, dopisze Ci niebywałe szczęście, nawet w grach losowych.